UWAGA!

Zagłosuj i daj jednej z nich szansę

 Elbląg, Zagłosuj i daj jednej z nich szansę

Sondaż portElu

Wybierz finalistkę METAMORFOZY 2016
1. Justyna 18.7%
2. Irena 45.9%
3. Anna 35.5%
Liczba głosów: 2299. Sondaż został zakończony.

 Trzy... Dwa... Jeden... Start! Rozpoczynamy głosowanie, które pozwoli wyłonić Finalistkę programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Justyna Urbanek- Lachowicz, Irena Wegner i Anna Wiktoruk czekają na Twój głos tylko do środy!

Podczas castingu nasi specjaliści wyłonili trzy Panie. To jedna z nich, przejdzie razem z nami przemianę, w której pomogą jej eksperci z różnych dziedzin. Przed tą, która wygra 11 tygodni ciężkiej pracy, ale i duża przygoda. Doświadczenie, które może zmienić ją na zawsze.
       Tak jak w poprzednich edycjach ostateczny wybór zostawiamy naszym Czytelnikom. To oni, poprzez głosowanie w naszej sondzie, wyłonią Finalistkę.
       Przedstawiamy je w kolejności alfabetycznej:
      
       Justyna Urbanek - Lachowicz (numer 1)
       - Bardzo chciałabym schudnąć, zmienić coś w swoim życiu. Zasiedziałam się w domu wychowując dzieci, nic nie zrobiłam dla siebie. Jestem osobą systematyczną, więc jeśli czegoś się podejmuję to nie przestaję - mówiła podczas castingu. 
       Pani Justyna nie pracuje zawodowo – zajmuje się domem i trójką dzieci. Określa siebie jako osobę nieśmiałą i dodaje, że dla niej zgłoszenie do programu było aktem odwagi.
            
      
Irena Wegner (numer 2)
       Pani Irena jest informatykiem, a oprócz tego udziela się charytatywnie. Dwa lata temu próbowała dostać się do naszego programu. To doświadczenie sprawiło, że jak sama mówiła, nabrała odwagi i poczuła w sobie siłę do tego, by pomagać innym. 
        - Po dwóch latach wróciłam do Metamorfozy, stwierdziłam, że jeżeli za pierwszym razem udało mi się być w pierwszej piątce, to może uda się tym razem i będę mogła skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów – dodała pani Irena podczas dzisiejszego castingu. 
            
       Anna Wiktoruk (numer 3)
        - Dla mnie to taka bajka o Kopciuszku. Zwykła osoba może poczuć się jak ktoś wyjątkowy, bo specjaliści dbają o nią i pomagają, dzięki czemu można nabrać pewności siebie. Nie chodzi tu więc tylko o wygląd – wyjaśniała. - Uważam, że ten program może być niesamowitą przygodą.
       Pani Anna Wiktoruk jest lekarzem weterynarii. Jak twierdzi pozory mogą bardzo mylić i czasami ten, który wydaje się odważny wcale taki nie jest. Do programu zgłosiła się po raz pierwszy. 
      
       Głosowanie zakończy się w środę, 30 marca, o godz. 22. 
      
       UWAGA! Głosowanie odbywa się wyłącznie w tabeli "SONDAŻ". Wpis w rubryce "a moim zdaniem" nie jest równoznaczny z oddaniem głosu na kandydatki.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Metamorfoza

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama