UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)

Komentarze czytelnika jerzyz

 • "Tonę teraz w długach i chciałbym przestrzec przed tym innych"

  moje Takich szybkich interesów było w Internecie mnóstwo przez czały czas jego istnienia. Ja osobiście otrzymuje kilka maili w miesiacu w stylu ja być adwokat z dalekiego kraju i mieć dla ciebie duży pieniądz. Jak ktoś daje się wpuścic w taki interes to jakoś mi go nie żal. Powiem wiecej absolutnie nie załuję osobników zrobionych na wnuczka (nawt jakiegoś proboszcza)- przynajmniej te pieniądze komuś się przydadzą - szkoda żeby kilkaset tysięcy złotych leżało bezproduktywnie za wersalką. Już biskup Krasicki napisał w Monachomachi: Szanujmy mądrych, przykładnych, chwalebnych. Śmiejmy się z głupich, choć i przewielebnych. Jeżeli chodzi o grafikę internetową to mozna zrobić wszystko - i tu, tak przy okazji ostrzegam przed publikowaniem wizerunków dzieci - potem można zobaczyć te wizerunki doskonale zmodyfikowane na różnych dziwnych stronach. Próbowałem wielokrotnie zainteresować nasze służby takim interesami, ale jakoś nikt tym się nie przejmował. Tłumaczono mi, że jeżeli dam się okraść do dopiero jest przestepstwo. Natomiast puszczanie bzdur w internecie z zamiarem oszustwa - nie.
 • Zmarł Janusz Hochleitner

  moje Szkoda. ..
 • Ankieta na temat „przekopu” Mierzei Wiślanej

  JerzyZaskiewicz Na temat przekopania Przekopu mówimy już kilkaset lat. Co jakis czas trafia się kasa na kolejne badania i zapewne teraz też się trafiła. Osobiście jestem za przekopem, ankietę wypełniłem. Ale akietą jeszcze nikt niczego nie przekopał. Polecam materiał Przekopać czy przykopać w Księdze Elbląskiej cz. 3,dostępnej na stronie www. mojewendrowki. eu. (zakładka Moje książki) oraz materiał na temat Zalewu Wiślanego również na tej stronie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JerzyZaskiewicz(2012-01-05)
 • Hotel pod Lwem

  JerzyZaskiewicz Jest to jeden z ładniejszych budynków na elblaskiej starówce. W przeciweństwie do sąsiadów na przeciwko. Plecam moją stronę www. mojewendrowki. eu - jest tu m. in. materiał o ulicy Kowalskiej i zdjęcia z budowy hotelu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JerzyZaskiewicz(2011-07-06)
 • Zalew Wiślany - beczka niekompetencji i łyżka nadziei

  JerzyZaskiewicz Dobrze się dzieje jak fachowcy wypowiadaja się w waznych tematach. Takim ważnym tematem naszego regionu jest właśnie Zalew Wiślany. Oczywiście problem nie leży tylko w tym czy kopać mierzeję czy nie kopać, czy pływać Szkarpawą czy Nogatem. Problem leży w tym, że by stworzyć warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu nad Zalewem Wiślanym. Bez zagrożenia zamknięciem portów, bakterią coli, rtęcia. .. Jak się z tym uporamy, to nie będzie problemu skąd mają przypłynąć lub przyjechać turyści. Na pewno znajdą drogę. Plecam stronę www. mojewendrowki. eu - jest materiał m. in. o Zalewie Wislanym, a nawet o projekcie jego osuszenia. Może do tego projektu warto powrócić? Skończą się problemy z wodą, bakterią coli, rybami i portami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JerzyZaskiewicz(2011-05-29)
 • Cesarska Majówka

  JerzyZaskiewicz Bardzo dobrze, że w Kadynach przypomniano sobie o cesarzu. Warto pamiętać o ludziach, którzy tworzyli historię, a cesarz Wilhelm II stworzył Kadyny. Może trochę za mocno powiedzaine, ale na pewno obecny wygląd Kadyny zawdzięczają cesarzowi. Polecam stronę www. mojewendrowki. eu - jest tu duzo materiałów również o Kadynach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JerzyZaskiewicz(2011-05-17)
 • Uratujmy stare dworce

  JerzyZaskiewicz Na pewno warto ratować co jeszcze istnieje. Rónież dworce. Jest ich jeszcze bardzo dużo. Szkoda tylko, że nie udało się zachować wielu zlikwidowanych linii kolejowych. Mogłyby być obecnie dużą atrakcją m. in. Malbork - Małdyty. Plecam stronę www. mojewendrowki. eu - jest tui duzo materiałów w tym temacie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JerzyZaskiewicz(2011-05-17)

Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama