UWAGA!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

 Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWSZ w Elblągu w ramach dofinansowania z projektu "Fabryka przedsiębiorczości – od pomysłu do sukcesu" poprowadzi bezpłatne szkolenia dla chętnych studentów, którzy myślą o założeniu własnej firmy.

Szkolenia dla studentów z zakresu zarządzania, przedsiębiorczości i prawa odbywać się będą we wrześniu oraz październiku w godzinach popołudniowych, w siedzibie PWSZ w Elblągu.
      
       "Fabryka przedsiębiorczości – od pomysłu do sukcesu" to projekt, który został oceniony jako jeden z najlepszych projektów ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości akademickiej, w konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Gospodarki. Dofinansowanie AIP PWSZ w Elblągu przez Ministerstwo pozwoli na lepszy rozwój jego działalności. Oprócz szkoleń fundusze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu oraz rozbudową infrastruktury sieciowej Inkubatora.
      
       Misją AIP jest budowanie sprzyjającego klimatu dla rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Współpraca z AIP przynosi wiele korzyści. Nie tylko ułatwia start młodego przedsiębiorcy dzięki oferowanemu wsparciu, ale również dba o jego interesy do momentu pełnego usamodzielnienia się na rynku. Dzięki współpracy z AIP studenci mogą korzystać z nowocześnie wyposażonego biura oraz z pomocy księgowej i prawnika. To AIP dba o zamówienia dla nich i kontakty z firmami, jak również o promocję ich działalności. Dzięki organizowanym szkoleniom podnoszą swoje kwalifikacje.
      
       Więcej szczegółów na stronie AIP PWSZ w Elblągu: aip.pwsz.elblag.pl.

       --------------------- Reklama --------------------

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie