UWAGA!

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

2012-10-09
10:31
Elbląg, Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

Zespół Szkół Akademickich w Elblągu zaprasza nauczycieli na bezpłatne warsztaty „Z Solidarnością do wolności”.

Zapraszamy 23 października na godz. 10 do Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu, przy ul. Lotniczej 2, na bezpłatne warsztaty dla nauczycieli. W warsztatach mogą wziąć udział nauczyciele historii, języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
       Organizatorami warsztatów są: Izabela Brzezińska – pracownik Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku, Magda Ciesielska – nauczycielka Gimnazjum nr 7 w Elblągu oraz Zespół Szkół Akademickich w Elblągu.
       Warsztaty zostaną zorganizowane w oparciu o tekę edukacyjną IPN "Z Solidarnością do wolności" wydaną w 2011 r. Prezentację teki poprzedzi wykład Karola Nawrockiego "Solidarność". Historia ruchu społecznego (1980-1989) oraz pokaz fragmentu filmu "Robotnicy' 80" (reż. Andrzej Zajączkowski).
       Uczestnicy warsztatów otrzymają bezpłatnie pakiet na rzecz instytucji i placówek oświatowych przez nich reprezentowanych. Dla chętnych nauczycieli – obiad w cenie 13 zł.
       Zapisy nauczycieli na warsztaty i posiłek przyjmuje do 22 października sekretariat Zespołu Szkół Akademickich, tel. 55-239-38-98.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama