UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Budownictwo na PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku: budownictwo. Nowy kierunek rusza już od najbliższego roku akademickiego 2008/2009. W maju rozpocznie się rekrutacja chętnych.

Studia inżynierskie będą trwały siedem semestrów i obejmować będą 2505 godzin zajęć dydaktycznych. W toku studiów przewidziane są dwie praktyki zawodowe. Studenci zatrudniani będą w elbląskich przedsiębiorstwach budowlanych, gdzie będą mogli zapoznać się z realiami ich funkcjonowania oraz pogłębić wiedzę zdobytą w trakcie nauki. Ponadto studenci, przy współpracy z przedsiębiorstwem, wybierać będą tematykę pracy dyplomowej.
     Absolwenci tego kierunku będą mogli podejmować prace w różnych gałęziach przemysłu budowlanego lub kontynuować naukę na każdej innej uczelni prowadzącej tego rodzaju studia. Na pierwszy rok budownictwa w elbląskiej PWSZ przyjętych zostanie 60 studentów studiów dziennych.
     
     Relacja Marty Hajkowicz:
MH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama