UWAGA!

Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia...

Elbląg, W poniedziałek, 17 maja, w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej rozpocznie się dwudniowa konferencja naukowa pod tytułem „Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia – zagrożenia i wyzwania"
W poniedziałek, 17 maja, w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej rozpocznie się dwudniowa konferencja naukowa pod tytułem „Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia – zagrożenia i wyzwania" (fot. AD)

W poniedziałek, 17 maja, w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej rozpocznie się dwudniowa konferencja naukowa pod tytułem „Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia – zagrożenia i wyzwania”. Jednym z wykładowców będzie seksuolog, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Jest to już czwarta ogólnopolska konferencja naukowa z udziałem gości zagranicznych organizowana przez EUH-E. Swój wykład przeprowadzi m. in. prof. Zbigniew Lew-Starowicz z Zakładu Seksuologii Medycznej i Psychoterapii, Centrum Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, prezes Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Wśród gości z zagranicy będą przedstawiciele uczelni z Kanady, Niemiec i Słowenii. 
       Konferencja realizowana jest w ramach XII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.
       Odbędzie się ona w auli 215 uczelni przy ul. Lotniczej 2, w poniedziałek w godzinach 10.00–20.00, we wtorek rozpocznie się o 9.00 i potrwa do ok. 14.
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • przelewanie po proznicy z pustego w puste. .. .co to da przecietnemu elblazaninowi?
 • niech sie u progu 3 tysiaclecia wezma za dziury w elbląskich ulicach
 • "U progu" w j. polskim oznacza "przed progiem". Trzecie tysiąclecie na świecie trwa już 9 lat i prawie 5 miesięcy. Świat dawno za progiem, Elbląg ciągle przed progiem. Elbląg to europejska odmiana amerykańskich Amiszy - tu czas zatrzymał sie.
 • Kolejna przełomowa konferencja EUHE. .. Po niej świat z pewnością się zmieni. ..
 • Problemy seksuologi. U progu tysiąclecia mamy medycynę seksualną, która zajmuje się zdrowiem seksualnym męszczyzn. Kobietami medycyna seksualna interesuje się w aspekcie antykoncepcji, czyli, że ma dziewczyna być dostępna 25dni w miesiącu. A trenerzy na hali woleliby, żeby nie było w ogóle "kolorowych dni", czyli branie pigułek "non stop"! To nas upokarza i umniejsza, Panie Prof. Starewicz-Lew. Proponuję uprzejmie rozważyć uwzględnienie tych zagadnień w procesie dydaktycznym w Pana Instytucie oraz w działalnośći międzynarodowej. Pozdrawiam. ---mała sportmenka Ala.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  alicja filigranowa(2010-05-19)
 • mężczyzna, nie męszczyzna :/
 • A co to jest "medycyna seksualna"? Koleżanko Alicjo, oświeć mnie! Medycynę wprawdzie studiowałam, skończyłam nawet, ale takiego przedmiotu w planie studiów nie było. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lek. med.(2010-05-20)
 • Skoro jest Towarzystwo Medycyny Seksualnej (także są międzynarodowe) - to widać jest medycyna seksualna. Medycyna rozwija się, Panie Lekarzu, jest też medycyna estetyczna - której Pan też na studiach nie miał, niestety. Pozdrawiam. sportsmenka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sportsmenka(2010-05-22)
 • Dobrze, że się rozmawia głośno na tematy seksuologii, seksualności ( i aseksualności). Faktycznie nie wszyscy jeszcze oswoili się z terminem "medycyna seksualna", ale ten dział medycyny w świecie już okrzepł. Powstaje coraz więcej gabinetów seksuologii medycznej, choć w Polsce jeszcze jest ich niewiele. Najbardziej znane są w Warszawie i Poznaniu. Na Śląsku powstało niedawno Centrum Medycyny Seksualnej - dr. Sipiński(Katowice, Sosnowiec). Prężnie działa Polskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej, dr Andrzej Depko to "spiritus movens" seksuologii lekarskiej w PTMS. Zadaniem Towarzystwa jest promocja zdrowia seksualnego oraz higieny psychicznej - spotkania będą w różnych miastach. Rozwój medycyny seksualnej nie umniejsza roli psychoseksuologii, wiadomo przecież, że główna centrala seksu jest w głowie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  specjalizant medyczny(2010-06-15)
Reklama