UWAGA!

Darmowe warsztaty decoupage dla studentów

2010-01-12
Aktualizowany 2010-01-15 08:28
Elbląg, Darmowe warsztaty decoupage dla studentów

W najbliższy piątek (15 stycznia) w godz 14.00-20.00 odbędą się darmowe warsztaty dla studentów w siedzibie Stowarzyszenia Elbląg Europa przy ul. Stefczyka 7/8. Poprowadzi je pani Joanna Podowska, która już od kilku lat uczy innych ozdabiania techniką decoupage.

Decoupage umożliwia własnoręczne stworzenie pięknej i oryginalnej dekoracji, która wygląda jak ręcznie malowana. W ramach warsztatu będziemy uczyli się zmieniać wygląd wieszaków oraz talerzy, metodą przecierki oraz spękań. Wszystkie materiały uczestnicy otrzymają nieodpłatnie. Gwarantujemy również certyfikat oraz poczęstunek. Jedyną zapłatą za szkolenie będzie przeprowadzenie co najmniej jednego projektu dotyczącego decoupage w ramach Programu Projektor - wolontariat studencki.
       Chodzi o dotarcie do dzieci i młodzieży z małych miejscowości z aktywnością i wiedzą studentów. Chcemy przekazywać uczniom pozytywne wzorce osobowe i swoją postawą zachęcać ich do dalszego rozwoju. Pokazywać nowe horyzonty, wspólnie odnajdywać zainteresowania i razem spędzać czas. Gwarantujemy również materiały potrzebne do realizacji projektu edukacyjnego oraz zwrot wszelkich kosztów. Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres a.lawecka@projektor.org.pl. W tytule wpisać „ zgłoszenie decoupage”. W treści podać imię, nazwisko, rok i kierunek studiów oraz nazwę uczelni.
      
       Szkolenie finansowane ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowane przez Stowarzyszenie Elbląg Europa w ramach Programu „PROJEKTOR-wolontariat studencki”.
      
Aleksandra Ławecka, koordynatorka programu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • hm a czemu to tylko dla studentów. Inni nie moga w tym uczestniczyc???
 • Mogą jeszcze osoby, które skończyły studia max rok temu. Jednak to nie zwalnia z obowiązku podzielenia się wiedzą w ramach Programu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  PROJEKTOR - WS(2010-01-12)
 • kurcze, pomysł super, bardzo chętnie wzięła bym udział w warsztatach ale nie w czasie sesji. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kasia.(2010-01-12)
 • wie ktoś, czy dostaje się potwierdzenie zgłoszenia? niby ważna jest kolejność zgłoszeń hmm. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  eeellaa(2010-01-13)
 • każdy kto do tej pory wysłał zgłoszenie został zakwalifikowany i otrzymał maila z tą informacją. Niestety lista już zamknięta.
 • No własnie a dla nas nic nie ma ??? Może ktoś zechce zarobić i stworzy grupy też np z filcowania itp Bo w Elblągu słabo słabo :(
 • Jestem trwale bezrobotna, szukam bezskutecznie pracy w elblągu, jest co prawda za granicą, ale mam dwoje dzieci. Wolontariat w naszym miescie slynacym w polsce z wysokiego bezrobocia jest coraz bardzej popularny. Moze to szansa na wyjscie z bezrobocia, ale z czego oplacę rachunki i nakarmie dzieci. Wolontariat to szansa dla bezrobotnych na wirtualne szczęśliwe życie, ale to sie może zle skończyć jak za bardzo uwierzymy w tą propagandę.
Reklama