UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Do pracy... w SPA

Szkoła Policealna im. J. Romanowskiej i Fundacja Elbląg przystępują do realizacji projektu pn. „Skutecznie do pracy”, którego celem jest wyposażenie uczniów w dodatkowe umiejętności związane z pracą w branży turystycznej, szczególnie w SPA.

Projekt obejmuje wszystkich uczniów pierwszego roku szkoły. Uczniowie nauczą się jak obsługiwać poszczególne działy w hotelu, poznają programy komputerowe związane z pracą w hotelu i SPA (w tym marketing i promocja), będą mieć zajęcia z psychologiem, przejdą kurs języka angielskiego branżowego. Każdy uczeń będzie miał indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, który zbuduje indywidualny profil zawodowy dla każdego oraz portfolio. Uczestnik programu będzie miał możliwość odbycia praktyki zawodowej w SPA na terenie Elbląga i poza. Dla najaktywniejszych uczniów zapewniamy dwumiesięczny staż (lipiec i sierpień) w SPA, za który otrzymają "wynagrodzenie" (stypendium). W trakcie zajęć zapewniamy wyżywienie i w uzasadnionych przypadkach również koszt dojazdu i noclegu.
       Udział w projekcie pozwoli na rozszerzenie umiejętności pracowniczych i zawodowych naszych uczniów o te z branży hotelarskiej i SPA. Staną się bardziej atrakcyjni dla przyszłych pracodawców.
       Działania projektu wynikają z badania zainteresowań naszych uczniów oraz potrzeb i oczekiwań potencjalnych pracodawców, którzy często nie mają oferty bezpośrednio związanej z zawodami w naszej szkole, ale pośrednio chętnie je wykorzystają.
      
Tomasz Szypniewski, Szkoła Policealna Medyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama