UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dobra szkoła – dobra edukacja – dobre wychowanie, czyli Zespół Szkół Akademickich

2012-04-30
07:00
Dobra szkoła – dobra edukacja – dobre wychowanie, czyli Zespół Szkół Akademickich

Elbląg doczekał się nowej placówki oświatowej – Zespołu Szkół Akademickich skupiającej Szkołę Podstawową, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące. Zajęcia w nowej Szkole pierwsi uczniowie rozpoczną już we wrześniu. Szkoła mieści się przy ulicy Lotniczej 2 w budynku Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, która na potrzeby Szkoły oddała, wyremontowała i wyposażyła w nowoczesne meble, laptopy i multitablice sale lekcyjne.

Nasza Szkoła Podstawowa jest przygotowana na przyjęcie sześciolatków. W klasie znajduje się duży dywan na którym dzieci będą mogły uczyć się, bawić i odpoczywać. Głównym celem kształcenia w Niepublicznej Szkole Podstawowej jest łagodne wprowadzenie dzieci w świat wiedzy, dbałość o ich harmonijny rozwój intelektualny, etyczny, emocjonalny, społeczny i fizyczny. Zadaniem priorytetowym jest również odkrywanie i rozwijanie indywidualnych uzdolnień i predyspozycji naszych wychowanków.
       Gimnazjum to ważny czas – kształtowania się upodobań i nawyków młodych ludzi. Liceum to czas matury i ważnych wyborów, co do właściwego kierunku studiów. Program nauczania i wychowania, zgodny z obowiązującym prawem oświatowym, będą realizować w ZSA wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy. Priorytetem będzie przygotowanie ucznia do dalszego etapu kształcenia i osiągania przez niego jak najwyższych wyników na egzaminach zewnętrznych (egzamin gimnazjalny i matura).
      
       To co wyróżnia Zespół Szkół Akademickich:
       • Zapewniamy naszym uczniom: przyjazną atmosferę, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
       • Nowa jakość kształcenia – nowoczesne nauczanie przy pomocy multitablic (multitablica w każdej klasie!).
       • W ramach czesnego, w Gimnazjum i Liceum, oferujemy dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny – bezpłatny kurs języka angielskiego.
       • W ramach czesnego, w Szkole Podstawowej, oferujemy oprócz kursu języka angielskiego także bezpłatne zajęcia taneczne.
       • Bezpłatne zajęcia dodatkowe: przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego, koła i kluby zainteresowań.
       • Świetlica szkolna zapewnia bezpłatną opiekę w godzinach 6.45 – 18.15.
       • Stołówka szkolna oferuje smaczne i zdrowe posiłki (do wyboru: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek).
       • Stała wysokość opłat czesnego przez cały okres nauki!
       • Nauczanie jednozmianowe!
      
       Zapraszamy rodziców, dzieci oraz młodzież na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniach:
       - Szkoła Podstawowa 21.05.2012, godz. 17.00
       - Gimnazjum 22.05.2012, godz. 17.00
       - Liceum Ogólnokształcące 23.05.2012, godz. 17.00.
      
       Zespół Szkół Akademickich mieści się w Elblągu, przy ul. Lotniczej 2 (budynek EUH-E). Zapisy do szkoły odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.45 do 16.00. Podanie i kwestionariusz można pobrać w sekretariacie lub z naszej strony www.zsa.elblag.pl.
      
      
---------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl