UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dodatkowy nabór żaków

Elbląg, Dodatkowy nabór żaków
Fot. Paweł Serocki

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu są jeszcze wolne miejsca na kilku kierunkach. Uczelnia czeka więc na przyszłych żaków.

PWSZ prowadzi dodatkową rekrutację na kierunkach: administracja (studia niestacjonarne), ekonomia (studia niestacjonarne), informatyka (studia stacjonarne i niestacjonarne), elektrotechnika (studia stacjonarne), mechanika i budowa maszyn (studia stacjonarne), filologia - specjalność: filologia germańska (studia stacjonarne).
     W przypadku pojawienia się wolnych miejsc 1 września ogłoszona zostanie rekrutacja także na kierunki: ekonomia (studia stacjonarne), ochrona środowiska (studia stacjonarne), filologia polska (studia stacjonarne), filologia - specjalność: filologia angielska (studia stacjonarne), pedagogika (studia stacjonarne).
     Termin składania dokumentów upływa 10 września.
     Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia kandydatów, którzy złożyli podanie, oryginał świadectwa dojrzałości oraz uiścili opłatę rekrutacyjną (opłata nie obowiązuje kandydatów, którzy nie zostali przyjęci na dany kierunek studiów w rekrutacji lipcowej).
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • jaka władza taka rekrutacja, coś mało tej reklamy PWSZ w mediach a dziś bez tego to trudno o sukces, szkoda bo to jedyna w miarę porządna uczelnia w naszym regione
 • Porządna to jest "Jański", po niej żadna magisterka na państwowej uczelni w Trójmieście nie jest straszna :-)
 • A czy na luty też są nabory ??
 • Porządny "Jański" dobre sobie, porządny to jest Wydział Ekonomiczny UG w Sopocie:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  student(2007-07-27)
 • porzadny Janski hahahahahahahahaahaha
 • porządny Jański buahahahaha! @pl - Ty chyba życia nie znasz.. albo Jański jest jedyną placówką "edukacyjną", jaką oprócz przedszkola w ogóle skończyłeś/aś
 • Ten problem w najblizszym czasie dotknie coraz to wiecej uczelni... Zapraszam do Angli :) Pozdrowienia dla polskiego rzadu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  goktostunder(2007-07-28)
 • Fuck anglia. bez wyksztalcenia nia mtam co jechac. pomywaczem badz innym nianiop - hotelo - spawaczem to wybacz nie mam zamiaru byc. Znam swoja godnosci zadne funty nie przyslonia mi tego. Nie ma jak UG badz inne UW UT kazdy swoje chwali :) Uczyc sie i robic to co zgodne z wlasnym sumieniem a nie na łatwizne do jakiejs dennej anglii jako robol jechac blee nie dla mnie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  UG rules(2007-07-28)
 • nie ma ciekawych kierunkow np historia ( zenada) historia sztuki, slawistyka, inne
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nudne kierunki(2007-07-28)
 • bez wyksztalcenia nia mtam co jechac. pomywaczem badz innym nianiop - hotelo - spawaczem to wybacz nie mam zamiaru byc. Znam swoja godnosci zadne funty nie przyslonia mi tego. Nie ma jak UG badz inne UW UT kazdy swoje chwali :) Uczyc sie i robic to co zgodne z wlasnym sumieniem a nie na łatwizne do jakiejs dennej anglii jako robol jechac blee nie dla mnie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  trebor(2007-07-28)
 • Tak sie składa że spawacz z papierami ma 13 funtow na godzine
 • Bo z Jańskim to jest tak:Płacisz masz:)ja wole Państwowe szkoly,wg.mnie maja wieksze uznanie:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczen panstwowej szkoly:)(2007-07-29)
Reklama