UWAGA!

Dzień Lingwistyczny w Instytucie Pedagogiczno-Językowym

 Elbląg, Dzień Lingwistyczny w Instytucie Pedagogiczno-Językowym
fot. nadesłana

Jutro (13 kwietnia) o godz. 9 w Instytucie Pedagogiczno-Językowym PWSZ w Elblągu przy ul. Czerniakowskiej 22 już po raz czwarty odbędzie się Dzień Lingwistyczny. Jego organizatorami są studenci III roku filologii angielskiej, I i II roku lingwistyki stosowanej oraz wykładowcy Instytutu: mgr Elżbieta Genge, mgr Danuta Zdrojewska, dr Agnieszka Żółtowska i dr Anna Właszyn.

Celem imprezy jest przybliżenie zgromadzonym kultury niemieckiej i angielskiej. Uczestnikami imprezy jest młodzież z Liceów Ogólnokształcących z Elbląga, Pasłęka i Braniewa oraz uczniowie gimnazjów z nauczycielami. W ramach eventu planujemy wiele atrakcji: m.in. 45-minutowy spektakl teatralny „Don Juan: Meeting his doppelgänger ” napisany przez studentów III roku Filologii Angielskiej pod kierunkiem prof. dr hab. Mirosławy Modrzewskiej.
       Zachęcamy zaproszonych uczniów do wzięcia udziału w konkursie „Mam Talent”, na który należy przygotować krótki fragment prozy lub poezji niemieckiej/angielskiej bądź wykonać skecz lub piosenkę w języku obcym. Oprócz tego studenci przygotowali wiele konkursów. Wyłonieni zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez PWSZ w Elblągu.
      
Aleksandra Thiede, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama