[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Otwartych Drzwi na UWM

Jeśli należysz do grupy maturzystów niezdecydowanych lub jesteś przekonany co do podjęcia studiów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, znajdź czas i 30 marca wybierz się sam lub z klasą do Centrum Nauk Humanistycznych w Olsztynie.

W ramach Drzwi Otwartych zaprezentowana tam zostanie oferta kształcenia UWM, kryteria kwalifikacji kandydatów itp. Spotkanie odbędzie 30 marca w godz. 9-15 w Centrum Nauk Humanistycznych (Olsztyn-Kortowo, ul. K. Obitza 1).
       Program „Dnia Otwartych Drzwi” na UWM obejmuje prezentację oferty kształcenia, kryteriów kwalifikacji kandydatów na I rok studiów w roku akademickim 2010/2011 oraz prezentację Wydziałów i agend studenckich. Można będzie zwiedzić campus (bazę dydaktyczno-badawczą, w tym laboratoria, pracownie, aule wykładowe, Bibliotekę Uniwersytecką, osiedle akademickie). Dzień Otwartych Drzwi Uniwersytetu uświetnią prezentacje akademickich zespołów sportowych i artystycznych.
       Eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży przedstawià wymagania dotyczące egzaminów maturalnych oraz omówią sposób przeprowadzania egzaminów w 2010 roku z przedmiotów: język polski, języki obce, matematyka, geografia, biologia, wiedza o społeczeństwie oraz historia.
       Ewentualne pytania dotyczące przebiegu „Dnia Otwartego” należy kierować do Biura ds. Kształcenia i Spraw Studenckich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, tel. 89 523 38 35, 89 523 43 35.
      
       Prezentacje ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży „Matura 2010”
      
       godz. 10
       matematyka – aula im. M. i G. Dietrichów
       język polski – aula nr 30
       geografia – aula nr 31
       wiedza o społeczeństwie – aula nr 37
      
       godz. 11.15
       język polski – aula im. M. i G. Dietrichów
       historia – aula nr 30
       biologia – aula nr 31
       język obcy – aula nr 37
      
       godz. 12.15
       język obcy – aula im. M. i G. Dietrichów
       matematyka – aula nr 30
       geografia – aula nr 31
       wiedza o społeczeństwie – aula nr 37.
      
      
oprac. mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Hehe. .. na UWM idą w znakomitej większości ludzie, którzy nie dostali się na lepsze uczelnie. Na pewno w tym roku też będzie dużo chętnych, bo każdy chce się zabezpieczyć i w razie niepowodzenia wegetować te 5 lat w fabryce dla bezrobotnych. Pzdr.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Jonas(2010-03-07)
 • poprzedniku, nie dlatego jestem studentem UWM. był to mój świadomy wybór, mimo że mogłem iść do UG.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  karolg(2010-03-07)
 • Na UWM jest najlepsza weterynaria w kraju. Wielu naszych weterynarzy to absolwenci dawnego ART i obecnego UWM. J.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-07)
 • tylko prawo, albo medycyna, raszta produkuje bezrobotnych, szkoda czasu i kasy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  mistrz.(2010-03-07)
 • Prawo? człowieku, każdego kogo znam jest po prawie bezrobotny. .. nie ośmieszaj się. Najlepsze wydziały to: weterynaria, ekonomiczny, pedagogiczny, medycyna. Polecam!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  wykształcona(2010-03-09)
 • Dawno, dawno temu, gdy rzadził w Polsce tow. Gierek, w Olsztynie nie bylo jeszcze UWM, były sobie tylko WYSROL i WSP, ale wszyscy ich absolwenci mieli pracę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-09)
Reklama