UWAGA!

Dziś wyniki matur poprawkowych – czekamy na Ciebie!

2019-09-11
13:00
Dziś wyniki matur poprawkowych – czekamy na Ciebie!

Nadszedł dzień ogłoszenia wyników matur poprawkowych! Gratulujemy wszystkim tym, którzy z dumą odbierają świadectwo dojrzałości. Zdany egzamin maturalny otwiera drogę na studia. To właśnie dla Ciebie oraz dla wszystkich jeszcze niezdecydowanych kandydatów na studia uczelnie wyższe prowadzą dodatkowe rekrutacje. Czy to oznacza, że od października możecie rozpocząć naukę na wymarzonym kierunku? Zdecydowanie tak!

Wolne miejsca na uczelniach państwowych

To prawda, że pierwsza rekrutacja już za nami i w niektórych ośrodkach akademickich nabór został już zamknięty. Jednak na wielu uczelniach publicznych limity miejsc nie zostały jeszcze zapełnione. Dodatkowy nabór na studia 2019/2020 odbywa się miedzy innymi w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. W ofercie Uczelni znajdziecie studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie, w trybie dziennym, zaocznym i popołudniowym. Ze względu na duże limity przyjęć kandydaci nadal mogą zapisywać się na popularne w tym roku kierunki studiów, a wśród nich: Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria środowiska, Informatyka, Pedagogika, Filologia, Ekonomia, Administracja, Studia menadżersko-prawne.

 

Bezpłatne studia popołudniowe dla pracujących

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy wymusza na osobach zatrudnionych jak i poszukujących pracy nieustanny samorozwój. Stale rosną wymagania w zakresie wykształcenia i posiadanych uprawnień. Nie łatwo jest pogodzić pracę i studia dzienne. Nie każdy może poświęcić weekendy i ponieść dodatkowe koszty, aby studiować w trybie zaocznym (niestacjonarnym). Co zrobić, gdy mamy świetną pracę i jednocześnie chcemy skorzystać z bezpłatnego szkolnictwa wyższego? Jest rozwiązanie! Instytut Ekonomiczny PWSZ w Elblągu po raz kolejny w nadchodzącym roku akademickim uruchamia darmowe studia w dogodnej dla pracujących formie studiów: stacjonarnych-popołudniowych.

-Nauka w trybie popołudniowym pozwoliła mi na jednoczesne zdobycie wiedzy i wymaganego przez pracodawców doświadczenia w zawodzie. Dzięki ofercie PWSZ w Elblągu bez problemu pogodziłem pracę z zajęciami, które odbywały się od poniedziałku do czwartku po godz. 16.00. Funkcjonuje to naprawdę dobrze - mówi Adam, absolwent ekonomiki menedżerskiej.
       

Nie zwlekaj! Zapisz się na ciekawe studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. 4 instytuty, 13 kierunków studiów, 24 specjalności kształcenia, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w bezpłatnym trybie dziennym, popołudniowym oraz trybie zaocznym – jest z czego wybierać!

Pełna oferta kierunków studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej http://www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg

www.pwsz.elblag.pl

 

 

Biuro Informacji Rekrutacyjnej

tel. 55 629 05 54

e-mail: rekrutacja@pwsz.elblag.pl

Messenger: m.me/pwszelblag

 

PWSZ w Elblągu #studiujzawodowo

 

------- artykuł sponsorowany -------
      
       


       

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej