UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

e-Uczelnia w EUH-E

Elbląg, e-Uczelnia w EUH-E
(fot. nadesłane)

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna rozpoczęła realizację kolejnego już projektu unijnego pn. „e Uczelnia w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno -Ekonomicznej w Elblągu” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Dowodem na to jest podpisana wczoraj (16 grudnia) umowa na „Dostawę, montaż i uruchomienie sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem” z elbląskim wykonawcą PPHU Computer Service .pl. Wartość projektu wynosi 747 445, 20 zł z czego 50% to dofinansowanie unijne. Dzięki dotacjom unijnym w październiku br. uczelnia oddała do dyspozycji studentów obiekt dydaktyczny o łącznej powierzchni 1500m2, teraz dzięki kolejnej inwestycji uczelnia zakupi 45 komputerów wraz z oprogramowaniem.
       - Dzięki temu studenci będą mieli łatwiejszy i szybszy dostęp do wysokiej jakości usług cyfrowych co z kolei przyczyni się m.in. do zwiększenia atrakcyjności oferty edukacyjnej, oraz jakości kształcenia – mówi Henryk Fall, kanclerz EUH-E. - Poprawie ulegną warunki działalności uczelni, co przełoży się na wzrost zadowolenia naszych studentów a w dalszej perspektywie wzrost poziomu kształcenia o dostosowanie oferty do wymagań zainteresowanych i rynku pracy. Dodam, że Uczelnia wdroży także system USOS (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Mieszkańcy regionu i studenci otrzymają możliwość skorzystania ze skatalogowanych cyfrowo zasobów bibliotecznych EUH-E.
       - Działania te bardzo nas cieszą i mobilizują do dalszych jeszcze większych starań o poziom nauczania i warunków studiowania w EUH-E – mówi mgr Henryk Fall, Kanclerz EUH-E.
      
Ewa Rucińska, EUH-E
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • W PWSZ od 3 lat jest USOS (Uniwersytecki System Obsługi Studiów).
 • Jest jedno fundamentale pytanie : co ta sławetna Uczelnia ma wspólnego z naukami Humanistycznymi ?.
 • Dużo ma humanistycznego, chociażby to, że humanizm zawiera zakres wszystkich nauk, służących do wykształcenia ludzkiego czyli fizjoterapię, pedagogikę a także zarządzanie :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  PS EUHE(2010-12-17)
 • EUH-E jest o wiele lepsze niż pwsz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  student EUH-E(2010-12-17)
 • NA sprzęt wydano 200.000 zł więcej niż jest warty. Przetarg był ustawiony. Przedstawiciele EUHE byli o tym informowani i nic z tym nie zrobili. Prokuratura - gdzie jest prokuratura !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mega dobrze poinformowany(2010-12-17)
 • warto przeczytać tekst przed jego zamieszczeniem, wtedy przyjemniej jest czytać zamieszczone informacje "Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna rozpoczęła realizuję kolejnego już projektu unijnego"-chyba realizację; )
 • "mgr Henryk Fall"???? WTF?????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Stevie W.(2010-12-17)
 • PPHU Computer Service. pl. Wartość projektu wynosi 747 445,20 zł uczelnia zakupi 45 komputerów wraz z oprogramowaniem. odjazdowy sprzęt - 16 609,48 zł / szt. .. ..
 • te student EU-H weź młotek gumowy i walnij sobie po palcach Nie będziesz potem wypisywał bzdur!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  inż z pwsz(2010-12-17)
 • Inz a magisterke zrobisz na pwsz ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hehhehehehe(2010-12-17)
 • Ich (tzn. PWSZ) inż. więcej znaczy niż u Was (w EUHE) dr ! Wiem coś o tym. .. .(brak słów)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  profesor(2010-12-17)
 • PWSZ to totalna sciema - wszyscy rektorzy pochodza spoza elblaga - do pracy nie sa dopuszczane osoby z tytulami naukowymi mieszkajacy w elblagu i okolicach - sa za to miesca pracy dla magistrow kotrzy sa rodzina lub znajomymi wladz --> niezdrowy uklad rodzinno - towarzysko - mafijny. MINISTERSTWO POWINNO SIE TEMU PRZYJRZEC Z BLISKA
Reklama