UWAGA!

EUH-E na targach edukacyjnych w Chojnicach

 EUH-E na targach edukacyjnych w Chojnicach
fot. nadesłana

7 lutego Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna wzięła udział w Powiatowych Targach edukacyjnych Akademus w Chojnicach, zachęcając tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów do wyboru studiów na naszej uczelni.

Zainteresowanie ofertą EUH-E było bardzo duże, zarówno w dziedzinie administracji, zarządzania, pedagogiki, biznesu, jak również medycyny i ochrony zdrowia. Pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, terapie sportowe - to najczęściej zapytywane kierunki.
       Na stoisku promocyjnym EUHE uczniowie mogli zapoznać się szczegółowo z programem kształcenia na wybranym kierunku studiów, otrzymać foldery informacyjne oraz gadżety firmowe. Dodatkowo nasza interaktywna ekspozycja umożliwiła uczestnikom targów pomiar cukru oraz ciśnienia tętniczego, a także wzięcie udziału w akcji udzielenia pierwszej pomocy na profesjonalnych fantomach. Targi edukacyjne były też doskonałą okazją do zainicjowania współpracy między uczelniami wyższymi w dziedzinie promocji i edukacji .
       Jednocześnie bardzo dziękujemy studentkom EUH-E : Monice Rozmarynowskiej oraz Basi Kamińskiej za profesjonalne pokazy medyczne na naszym stoisku.
       Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów EUH-E na stronie.
      
--- materiał promocyjny ----
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie