UWAGA!

Festiwal Działań Teatralnych i Plastycznych

5. Międzynarodowy Festiwal Działań Teatralnych i Plastycznych Zdarzenia jest jedynym w Polsce konkursem, który stwarza możliwość spotkania młodych artystów z mistrzami.

Festiwal ma charakter konkursu sztuki interdyscyplinarnej. Składa się z dwóch części - konkursowej i pozakonkursowej. Konkurs przeznaczony jest głównie dla studentów i dyplomantów wyższych szkół artystycznych w Polsce i zagranicą, a dotyczy różnego rodzaju działań powiązanych z teatrem, muzyką i malarstwem.
     Program festiwalu obejmuje działania teatralne, parateatralne, paraplastyczne, paramuzyczne. Projekty debiutantów i uznanych artystów wielu szkół, tradycji, kultur i narodowości (m.in. z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rosji, Włoch oraz Niemiec i Austrii).
     Festiwal otworzy "Kontrabasista" Jerzego Stuhra (artysta będzie także przewodniczącym jury). W ciągu kolejnych trzech dni festiwalowych odbędzie się ponad 40 różnorodnych wydarzeń, w tym: 10 teatralnych projektów konkursowych, spektakle Mądzika i Sceny Plastycznej KUL oraz wystawa malarska. Podczas Festiwalu dla publiczności zaśpiewają goście z Neapolu oraz Alosza Awdiejew. Festiwal potrwa trzy dni - początek 2 września.
     Szczegóły na stronie: www.zdarzenia.art.pl.
RN
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama