UWAGA!

Goście z Niemiec

W dniach 14-17 maja Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu będzie gościć delegację z Niemiec: prof. dr Hans-Peter Benedikt z Fachhochschule Eberswalde wraz z 15-osobową grupą studentów. Z tej okazji zorganizowano otwarty wykład, który poprowadzi niemiecki profesor już 15 maja o godz. 10.40 w uczelni przy ul. Lotniczej 2.

Tematem wykładu będzie „Strategia zarządzania zasobami ludzkimi w czasach globalizacji”. Spotkanie będzie w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.
     - Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Elbląga i okolic zainteresowanych tematyką wykładu - zachęcają do przybycia organizatorzy.
     Drugiego dnia wizyty odbędzie się spotkanie władz uczelni EUH-E z przedstawicielem strony niemieckiej, które określi możliwości dalszej współpracy naukowo-badawczej i kolejne działania dotyczące wymiany nauczycieli akademickich i studentów.
     W programie wizyty zaplanowane są również spotkanie integracyjne studentów EUH-E i uczelni niemieckiej. Goście również zwiedzą Gdańsk.
     - Jest to kolejny punkt realizacji umowy o współpracy realizowanej w ramach programu Socrates-Erasmus – mówi prof. Henryk Miłosz. W ramach trwającej od 2005 roku współpracy pomiędzy EUH-E a FH Munster raz lub dwa razy w roku odbywają się wykłady profesorów z niemieckiej uczelni.
     Ostatni miał miejsce w październiku 2008 roku. Uczelnia gościła wówczas dwóch profesorów i jedenastu studentów niemieckich. Co roku, na studia i praktyki do FH Munster i FH Eberswalde wyjeżdża grupa studentów z EUH-E, a także kadra pedagogiczna, która prowadzi wykłady w uczelniach partnerskich.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama