UWAGA!

Idź do diabła! - Egzorcyzmy dzisiaj

2008-05-05
Aktualizowany 2008-05-08 01:36

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład otwarty księdza dr Piotra Towarka pt. „Idź do diabła! - Egzorcyzmy dzisiaj”, który odbędzie się w czwartek 8 maja o godzinie 16 w auli budynku PWSZ przy ulicy Czerniakowskiej 22.

Ks. dr Piotr Towarek urodził się w 1972 r. w Pasłęku. Po otrzymaniu w 1997 r. święceń kapłańskich w Elblągu pracował przez 2 lata jako wikariusz w parafii św. Mikołaja.
     W latach 1999-2006 studiował na Wydziale Teologicznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, uzyskując tytuł doktora teologii w zakresie liturgii i muzykologii. Praca doktorska dotyczyła egzorcyzmów w aspekcie liturgii kościoła.
     Ks. Piotr przez lata współpracował z egzorcystą diecezji ełckiej księdzem Jarosławem Dąbrowskim, prowadząc modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie. Obecnie, jako kapłan, posługuje w duszpasterstwie kościoła elbląskiego.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Hm. .. to jak to jest diabeł jest czy go nie ma. .. bo w pewnej sprawie o egzorcyzmy toczyła się ona nawet przed sądem było to w Niemczech 1978 r. .Biskup tego kraju wydał oświadczenie ze nie ma. .. .A dziewczynę demony zamęczyły na śmierć a w zawieszeniu skazano rodziców i egzorcystów miedzy innymi na podstawie ze biskup stwierdził to co wyżej. .. Więc jest czy nie. .. ktoś mi może powie. .i czy dużo jest egzorcyzmów w np. Elblagu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciekawy(2008-05-05)
 • w którym kościele jest ten ksiądz??
 • Do Ciekawego - Diabeł oczywiście jest, sprawa sądowa egzorcyzmów w Niemczech Anne Liese Michel została zamanipulowana, nie dopuszczono w sprawie taśm z nagranych egzorcyzmów. Biskupi niemieccy przestraszyli się całej sprawy i dwrócili, skutki są obecnie widoczne w niemieckim kościele. Egzorcyzmy opisywała pani Goodman amerykanka, która jest antropologiem i co ciekawe nie jest katoliczką i obiektywnie stwierdziła działanie złego ducha. Jeśli chodzi o egzorcyzmy w Elblągu to najlepiej spytać się u źródła na wykładzie.
 • XXI wiek a w Elblągu NA UCZELNI wykład o egzorcyzmach :P Jak "uczelnia" taki wykład widać. .. Szanująca się uczelnia nie wynajęłaby nawet sali dla takich celów, nie mówiąc już o organizacji.
 • wykład dla niepełnosprytnych
 • wykład dla ludzi o otwartych umysłach, ciekawych świata. napewno nie dla zapyziałych, żałosnych, małych niedowiarków, krytykujacych coś, co jest im kompletnie obce i o czym nie mają bladego pojęcia ( dot. komentarzy powyżej)
 • a ja bym tego egzorcystę wysłał do dziekanatu jednego instytutu na PWSZ-cie :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  student nie wierzący(2008-05-09)
 • Hehe, jesli myslimy o tym samym dziekanacie, to tam nie egzorcyste ale kogos od savoir vivre:-))
Reklama