UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Inauguracja w Seminarium

Dzisiaj o godz. 11.30 w auli kościoła Bożego Ciała rozpoczęła się Akademia Inauguracyjna Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej. Akademię poprzedziła msza św. w kaplicy seminaryjnej, koncelebrowana pod przewodnictwem biskupa elbląskiego ks. Jana Styrny.

W programie Akademii Inauguracyjnej obok najważniejszego - immatrykulacji alumnów I roku - znajdą się również: słowo księdza rektora dra Grzegorza Puchalskiego, słowo Biskupa Elbląskiego, wystąpienia: przedstawiciela Wydziału Teologii UWM w Olsztynie, przybyłych gości oraz przedstawiciela alumnów. Wykład inauguracyjny pt. „Wpływ kultury europejskiej na rozwój kościoła amerykańskiego” poprowadzi ks. dr hab. Jacek Naumann.
     Seminarium Duchowne wejdzie w nowy rok akademicki 2007/2008, rozpoczynając 15-lecie erygowania. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej erygowane (powołane do działania) zostało w 1993 roku przez pierwszego biskupa elbląskiego ks. Andrzeja Śliwińskiego.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama