UWAGA!

IT Online Conference - konferencja, jakiej jeszcze nie było

18 i 19 listopada (wtorek i środa) w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu odbędzie się IT Online Conference - pierwsza w historii regionu tego typu impreza informatyczna.

IT Online Conference to największe wydarzenie informatyczne w Elblągu. Podczas niego wiedza o najnowocześniejszych technologiach informatycznych przekazywana jest w nowy sposób za pośrednictwem internetu i nowatorskich technologii wspierających wideokonferencje. Pierwsza wirtualna konferencja w Elblągu to dwa dni, trzy ścieżki tematyczne, ponad 20 ekspertów światowej klasy - wszystko to bezpłatnie dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki.
     Pomysł zorganizowania tej konferencji z udziałem studentów i wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami informatycznymi narodził się wśród najbardziej aktywnych studentów tej dziedziny, członków sekcji Koła Naukowego - Grupy .NET. Przedsięwzięcie to w zamyśle organizatorów ma dać możliwość uzupełnienia często teoretycznych, suchych informacji zdobytych na wykładach, barwnymi i ciekawymi faktami zreferowanymi przez osoby zajmujące się informatyką głównie od strony praktycznej.
     Przez wiele lat Elbląg cierpiał na brak wydarzeń kształtujących oblicze miasta jako zaplecza naukowego polskiej informatyki. Organizatorzy chcą wypełnić tę lukę i pokazać, że Elbląg jest miastem, które posiada bardzo znaczący potencjał specjalistów zajmujących się nowoczesnymi technologiami.
     Wydarzenie odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, w gmachu Instytutu Informatyki Stosowanej przy ul. Wojska Polskiego 1, sala 109 i 110 (I piętro). Początek o godz. 14.
     Zakres poruszanych tematów będzie oscylował wokół technologii webowych. Podczas konferencji każdy uczestnik będzie miał okazję zapoznać się z najlepszymi praktykami w zakresie rozwoju biznesu internetowego, w tym m.in. projektowania portali i stron internetowych oraz najnowszych narzędzi i technologii do tego przeznaczonych. Każdy, kto interesuje się informatyką, znajdzie coś dla siebie.
     Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają do zapoznania się ze szczegółami na stronie http://itoc.pwsz.elblag.pl , na której znajdują się wszelkie informacje na temat wydarzenia. Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny, wystarczy się tylko zarejestrować.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama