UWAGA!

Kadra medyczna rozpoczęła naukę w nowoczesnym Centrum

Już od tego roku akademickiego studenci Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu mogą się kształcić na kierunkach medycznych w nowoczesnym Centrum. Zobacz zdjęcia.

Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna jest na etapie ciągłego rozwoju i zmian. Wybudowany budynek w pełni zabezpiecza możliwość kształcenia studentów według najnowszych standardów i technologii z wykorzystaniem symulatorów medycznych, odzwierciedlających realne warunki, objawy i otoczenie zdarzeń medycznych. Studenci otrzymają możliwość zdobywania wiedzy w praktyce i w warunkach maksymalnie zbliżonych do tych, które spotkają ich w późniejszej pracy.

Podczas tegorocznej inauguracji roku akademickiego zarówno studenci jak i zaproszeni goście mogli zwiedzić Centrum oraz obejrzeć z bliska wyposażenie pracowni. Wiele osób po obejrzeniu pracowni, zapoznaniu się np. z trenażerami, które odzwierciedlają narządy ludzkie, symulatorami i ich funkcjami, możliwościami kształcenia studentów np. przy pomocy stołu anatomicznego Sectra określiło, że „Centrum zapewni kształcenie na najwyższym, ba!, światowym poziomie”. EUH-E dzięki otrzymanemu dofinansowaniu ma możliwość realizować swoje plany i wizje zmierzające do stworzenia jak najlepszych warunków kształcenia przyszłej kadry medycznej. To sukces nie tylko Uczelni ale również całego regionu, dzięki czemu na rynek pracy trafią absolwenci EUH-E, którzy będą posiadali nie tylko wiedzę, ale również umiejętności i doświadczenie często zdobywane dopiero podczas pracy w zawodzie.

 

Zakończyliśmy proces rekrutacji na rok akademicki 2019/2020. Wszystkie kierunki oferowane przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Na niektóre kierunki z uwagi na zainteresowanie został wyczerpany limit miejsc, co uważamy za ogromny sukces!

Ale to jeszcze nie koniec…

Mamy dla wszystkich chętnych bogatą ofertę studiów podyplomowych oraz dla Pielęgniarek i Położnych ofertę studiów podyplomowych, kursów i szkoleń.


       Trwa nabór na następujące formy kształcenia dla pielęgniarek i położnych:

Kursy specjalizacyjne (specjalizacje) – możliwość rozłożenia opłaty na dogodne raty. W przypadku zgłoszenia powyżej 10 osób z danej placówki medycznej istnieje możliwość negocjacji ceny za miejsce szkoleniowe.

a) Kurs specjalizacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

b) Kurs specjalizacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego

c) Kurs specjalizacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego

d) Kurs specjalizacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego

 

Kursy specjalistyczne

a) Wywiad i badanie fizykalne

b) EKG

c) RKO

 

Kursy kwalifikacyjne

a) Pielęgniarstwo operacyjne

 

W wyniku dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Uczelnia realizuje projekt nr RPWM.09.03.02-28-0001/17 pt. „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”

Wartość ogółem: 20 527 338,22

Wydatki kwalifikowalne: 17 531 567,15

Wkład Funduszy Europejskich: 14 374 131,91

Procent dofinansowania kwalifikowalny: 81.99

Wkład własny: 6 153 206,31

Okres realizacji projektu: 5.2018-12.2019.

 

----- artykuł sponsorowany -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie