UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejna umowa o współpracy

Elbląg, Na zdjeciu mgr Zofia Ostrówka, dyrektor I LO oraz prof. dr hab. Halina Piekarek–Jankowska, rektor PWSZ.
Na zdjeciu mgr Zofia Ostrówka, dyrektor I LO oraz prof. dr hab. Halina Piekarek–Jankowska, rektor PWSZ.

Dzisiaj (17 grudnia) została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Elblągu a I Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu.

Niniejsza umowa ma na celu podjęcie wszelkich kroków w kierunku zacieśnienia stosunków między społecznością akademicką PWSZ w Elblągu a społecznością uczniowską I LO w Elblągu. Strony zobowiązały się: wspierać wzajemne kontakty obu społeczności, jak również wizyty organizacji (szkolnych, uczelnianych) reprezentujących naukę, kulturę oraz sport, a także wspierać inicjatywy dążące do współpracy oświatowej, w tym szczególnie zacieśnienie relacji edukacyjnych tak, aby młodzież ponadgimnazjalna pogłębiała swoją wiedzę o doświadczenia akademickie.
       Dzięki zawarciu umowy uczniowie I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Elblągu będą mogli dołączyć do studenckich kół naukowych oraz brać udział w akademickich wykładach. PWSZ w Elblągu w ramach umowy zobowiązuje się do merytorycznej pomocy w opracowaniu programów edukacyjnych oraz podjęcia ścisłej współpracy w temacie pozyskiwania grantów w ramach projektów unijnych jak rówież wspólnym realizowaniu projektów (o ile będzie to możliwe) jako partnerzy.
      
Justyna Kościuk, PWSZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • licealisci nie dajcie sie mamic w elblagu nie ma roboty a elblaskie uczelnie to dno jesli na studia to tylko na medycyne lub architekture- reszta nie ma racji bytu pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    illegal alien(2010-02-21)
Reklama