UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja o e-learningu

23 i 24 września (środa i czwartek) w sali audytoryjnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu odbędzie się ogólnopolska konferencja „E-learning wyzwaniem dla bibliotek”.

Konferencja, której celem jest m.in. promocja e-learningu jako nowoczesnej formy nauczania – uczenia się bibliotekarzy oraz prezentacja platformy zdalnego nauczania jako narzędzia umożliwiającego wzbogacenie oferty usług bibliotecznych dostosowanych do potrzeb społeczeństwa informacyjnego, jest adresowana do szerokiego grona nauczycieli bibliotekarzy, bibliotekarzy i pracowników naukowych związanych z bibliotekoznawstwem. Towarzyszyć jej będą warsztaty, których celem będzie zachęcenie i wstępne przygotowanie uczestników do korzystania i samodzielnego tworzenia kursów zdalnych na platformie e-learningowej.
       Organizatorami konferencji są: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu.
       Patronat honorowy nad konferencją objęli minister edukacji narodowej Katarzyna Hall oraz wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Żuchowski. Komitet honorowy tworzą: warmińsko-mazurski kurator oświaty Małgorzata Bogdanowicz-Bartnikowska, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas i prezydenta Elbląga Henryk Słonina.
       Szczegółowe informacje wraz z programem na stronie www.konferencja-bib.oeiizk.waw.pl.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama