UWAGA!

Konferencja w WSD

Konferencja „Rewolucja Genderowa – nowa ideologia seksualności” odbędzie się w poniedziałek 27 maja o godz. 19 w auli Wyższego Seminarium Duchownego przy ul. Bożego Ciała 10.

Organizuje ją Fundacja Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej „AMICUS”, a patronat honorowy przyjęły Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej oraz Wydział Nauki Katolickiej Kurii Diecezjalnej Elbląskiej.
       Wstęp wolny.
      
       Spotkanie z Gabriele Kuby
       Po konferencji będzie można zakupić książki Gabriele Kuby przetłumaczone na język polski. Autorka odpowiada na trzy fundamentalne pytania: Czy dyktatura ideologii relatywizmu etycznego przerodzi się w dyktaturę realnej polityki społeczno-kulturowej? Czy kultura ludzka może istnieć bez obiektywnych i obowiązujących wartości i norm moralnych? Co my, uczniowie Chrystusa z XXI wieku, możemy i powinniśmy czynić wobec „dyktatury ideologii relatywizmu” i „tyranii seksualności”?
       Gabriele Kuby jest socjologiem, pisarką i matką trójki dzieci. Urodziła się w Bawarii (Niemcy); w wieku ośmiu lat na własną prośbę została ochrzczona w kościele ewangelickim. Studiowała socjologię na uniwersytetach w Berlinie i Koblencji.
      
      
Arkadiusz Kozieł
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama