UWAGA!

Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

Kolejny ogólnopolski konkurs dla studentów - tym razem specjalnie dla ekonomistów. Na laureatów czekają płatne staże w renomowanych firmach oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W konkursie mogą brać udział studenci wszystkich kierunków studiów. Będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w takich dziedzinach, jak finanse, bankowość i ubezpieczenia, audyt, marketing, sprzedaż, zarządzanie strategiczne, zarządzanie finansami przedsiębiorstw, information technology.
     Konkurs przeprowadzony będzie w trzech etapach. Aby wziąć w nim udział, należy do 17 marca zarejestrować się i rozwiązać test z ogólnej wiedzy ekonomicznej. Najlepsi w drugim etapie (31 marca), na wybranych uczelniach w kraju będą mieli za zadanie rozwiązanie testu składającego się w połowie z pytań z ogólnej wiedzy ekonomicznej, w połowie z wybranej dziedziny. Do trzeciego etapu zakwalifikuje się dziesięć najlepszych osób w poszczególnych kategoriach. Finaliści będą rozpatrywać studium przypadku.
     Gala konkursowa, na której zostaną ogłoszeni zwycięzcy, odbędzie się 10 kwietnia na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Zwycięzcy wszystkich kategorii odbędą staże w firmach Colgate-Palmolive, Ernst & Young, ING Group, Accenture, The Boston Consulting Group, ICG wdrożenia SAP.
     Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Studenckie Wiggor przy AE we Wrocławiu, które ma na celu wyłonienie najlepszych studentów, promowanie ich najlepszym firmom i instytucjom oraz integrację środowiska przyszłych ekonomistów.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama