UWAGA!

Kwiecień miesiącem inwestycji

Rusza Ogólnopolska Internetowa Gra Inwestycyjna. Sprawdź swoją intuicję i zdobądź praktyczne umiejętności inwestowania. Dostaniesz 200 tys. złotych na swoje zakupy i chociaż to tylko wirtualne pieniądze, czekają cię nie lada emocje. Będziesz miał możliwość obracania nimi na prawdziwym rynku kapitałowym i walutowym.

Gra rozpocznie się 1 kwietnia w ramach projektu Kwiecień Miesiącem Inwestycji. To już IV edycja tego projektu. Do wygrania wartościowe nagrody: laptop ufundowany przez Beskidzki Dom Maklerski; sprzęt elektroniczny marki Vakoss; nagrody pieniężne od Fundacji Edukacji Rynku Kapitałowego; praktyki w firmach takich jak BDM czy SwiftTRADE; kurs analityka finansowego zorganizowany przez Polską Akademię Rachunkowości; książki od księgarni internetowej Onepress i inne.
     Dodatkowo, podczas tej edycji, zastaną rozlosowane nagrody wśród wszystkich uczestników gry, którym nie uda się zakwalifikować do finału. Na graczy czekają między innymi: wyświetlacze LCD, bluetooth'y do komputerów, telefony internetowe i książki.
     Rejestracja do gry na stronie:
     http://www.paneuropa.eu.org/kmi/index.php?page=7.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama