UWAGA!

Marcin Kopczyński drugi w wojewódzkim Primus Inter Pares

Student czwartego roku informatyki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu Marcin Kopczyński został drugim najlepszym studentem w województwie warmińsko-mazurskim w konkursie Primus Inter Pares 2008. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 25 kwietnia w Pałacu Branickich w Białymstoku.

Marcin Kopczyński to jeden z najzdolniejszych studentów PWSZ w Elblągu. Od roku 2007/2008 stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jego średnia z ostatniego semestru to 5,0. Jest członkiem Microsoft Student Partner, prezesem Koła Naukowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz założycielem i przewodniczącym Sekcji Koła Naukowego GRUPA .NET.
     Obecnie Marcin przygotowuje się do obrony. Tytuł jego pracy dyplomowej to „Internetowy system obsługi i zarządzania usługami kurierskimi dla firm”. Po obronie pragnie kontynuować naukę i dalej rozwijać swoja firmę - Rewizja.Net. W ofercie firmy, którą Marcin prowadzi razem z innym studentami, znajdziemy tworzenie i administrowanie stron internetowych, identyfikację wizualną, pozycjonowanie oraz tłumaczenia.
     Oprócz informatyki Marcin interesuje się kinem współczesnym i gotowaniem.
     Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama