UWAGA!

Mecz na otwarcie obiektu sportowego przy EUH-E

 Elbląg, Mecz na otwarcie obiektu sportowego przy EUH-E
fot. nadesłana

W piątek, 5 września o godz. 11 przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu odbędzie się uroczystość otwarcia nowego boiska przy EUH-E. Atrakcja tego dnia będzie wyjątkowy mecz piłki siatkowej. Do sportowej rywalizacji staną dwie drużyny - dziennikarzy i przedstawicieli uczelni.

Na terenie Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej powstało pierwsze w naszym mieście nowoczesne boisko wielofunkcyjne o nawierzchni polipropylenowej. Obiekt mieści boisko do koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego, piłki ręcznej oraz boisko do piłki nożnej. Boisko jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
       Organizatorzy zapraszają 5 września o godz. 11 wszystkich mieszkańców Elbląga na uroczystość i wyjątkowy mecz piłki siatkowej. Do sportowej rywalizacji staną dwie drużyny - dziennikarzy i przedstawicieli EUH-E.
       W jednej drużynie zagrają przedstawiciele największych mediów lokalnych w naszym mieści: Dziennika Elbląskiego, Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, Radia ESKA i Telewizji Elbląskiej. Naprzeciw nich stanie drużyna EUH-E złożona z nauczycieli, pracowników, studentów oraz uczniów ZSA.
       Zapowiada się emocjonujące wydarzenie. Przygotowania trwają, zapraszamy wszystkich mieszkańców Elbląga do uczestnictwa i wspólnego kibicowania.
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama