UWAGA!

Młodzi programiści na konferencji Junior IT Academic Day

 
Elbląg, Młodzi programiści na konferencji Junior IT Academic Day

10 marca młodzi pasjonaci branży IT spotkają się w Auli PWSZ w Elblągu na konferencji pn. Junior IT Academic Day podczas, której poruszane zostaną zagadnienia dotyczące m.in. planowania kariery w branży IT oraz tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych technologii.

- Prelegentami będą studenci oraz przedstawiciele firm. Głównym adresatem konferencji są uczniowie szkół średnich. Zaproszenie kierujemy również jednak do studentów, zainteresowanych tą tematyką - zachęca Marcin Bogiel – przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego .NET.
       Jest to pierwsza edycja konferencji JITAD w PWSZ w Elblągu organizowana w ramach ogólnopolskiego projektu grup Junior .NET. Projekt ten obejmuje serię cyklicznych spotkań skierowanych do uczniów szkół średnich, podczas których studenci Informatyki uczą swoich młodszych kolegów tworzenia oprogramowania w technologiach Microsoft. Celem tego projektu jest promocja i zwiększenie liczby członków zrzeszonych w studenckich grupach .NET.
       Organizatorem spotkania są członkowie grupy Junior .NET przy wsparciu starszych kolegów ze studenckiej grupy .NET.
      
       Agenda konferencji
       12.00 - 13.00 - Rejestracja
       13.00 - 13.40 - Twórz i kreuj z Microsoft Imagine
       13.50 - 15.00 - Projektowanie szablonu aplikacji Windows 8.1
       15.10 - 15.30 - Przerwa
       15.30 - 16.40 -Technologiczny bigos – zamieszajmy w technologii
       16.45 - 18.00 - Be smart! Start-up!
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • .NET i inne technologie Microsoft'u są zamknięte źródłowo, działają tylko pod Windows, stanowiący znikomy udział na świecie wobec systemów z rodziny Unix. Znacznie ogranicza to ich zastosowanie profesjonalne. Na potwierdzenie proszę sprawdzić, jakie są poszukiwane technologie na rynku pracy w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Londynie, Berlinie, Nowym Yorku, . .. Młodzi programiści, inwestujcie w Unix'y: linux, FreeBSD/Mac, Solaris, . .. oraz technologie Open-Source, bo taki jest wzrastający wieloletni trend. Rodzice tych dzieci, zastanówcie się 10x zanim popchniecie dzieci w tym kierunku, ponieważ sukces odniosą tylko intelektulanie wybitne i pracowite jednostki, a będzie to okupione ich niekończącym się doszkalaniem i przez to często konieczną rezygnacją z życia osobistego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  ux_pro(2015-03-09)
 • Muszę Cię rozczarować, bo pracuję akurat daleko od Polski i znajomość zwłaszcza C# jest poszukiwana u osób zaczynających pracę w branży oprogramowania. Oczywiście obok takich technologii jak JAVA, C++, JavaScript, SQL, itp, itd. Wystarczy nie zamykać się na jedno i będzie ok :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sux_pro(2015-03-09)
Reklama