UWAGA!

Nabór przedłużony - studiuj w Elblągu. Bezpłatnie!

 Nabór przedłużony - studiuj w Elblągu. Bezpłatnie!

W związku ze sporym zainteresowaniem kandydatów na studia Komisja Rekrutacyjna postanowiła przedłużyć rekrutację na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. W ofercie uczelni znajdziecie studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie w trybie dziennym i zaocznym.

Studia inżynierskie
      
       Studia techniczne w PWSZ w Elblągu ukierunkowane są na praktyczny wymiar kształcenia. Celem Uczelni jest przygotowanie inżynierów do podjęcia pracy zawodowej, ale również do kontynuacji nauki na studiach II stopnia. Wśród kierunków oferowanych przez Instytut Politechniczny PWSZ w Elblągu są:
       Inżynieria Środowiska ze specjalnością sieci i instalacje wewnętrzne,
       Budownictwo oraz
       Mechanika i Budowa Maszyn ze specjalnościami: technologia i eksploatacja maszyn i techniki komputerowe w budowie maszyn.
       Instytut Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego PWSZ w Elblągu od lat kształci wysoko cenionych przez pracodawców specjalistów branży IT. Obecnie w Instytucie w ramach kierunku Informatyka prowadzone są następujące specjalności: administracja systemów i sieci komputerowych, grafika komputerowa i multimedia oraz Projektowanie Baz Danych i Oprogramowanie Użytkowe.
      
       Studia licencjackie

      
       Studia I stopnia (licencjackie) prowadzą Instytut Ekonomiczny oraz Pedagogiczno-Językowy PWSZ w Elblągu. W ofercie Instytutu Ekonomicznego są:
       Ekonomia ze specjalnościami: ekonomika menedżerska, ekonomika procesów logistycznych, media społecznościowe w biznesie oraz
       Administracja ze specjalnościami: administracja bezpieczeństwa publicznego oraz podatki i rachunkowość w administracji.
       Instytut Pedagogiczno-Językowy natomiast zaprasza na bezpłatne studia na następujące kierunki: Pedagogika ze specjalnościami: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pomocą rodzinie, wczesna edukacja z językiem angielskim, wczesna edukacja z terapią pedagogiczną,
       Pedagogika specjalna ze specjalnościami: logopedia z terapią pedagogiczną oraz oligofrenopodegogika z socjoterapią,
       Filologia ze specjalnościami: filologia angielska – języki obce w biznesie, filologia angielska – nauczycielska oraz lingwistyka stosowana – język angielski z językiem niemieckim,
       Filologia polska ze specjalnością dziennikarstwo i nowe media.
      
       Studia magisterskie

      
       Przypomnijmy, że od roku akademickiego 2016/2017 PWSZ w Elblągu prowadzi bezpłatne magisterskie studia II-stopnia na kierunku Pedagogika. W tym naborze można wybrać jedną z 2 specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z arteterapią.
       Proponowane studia magisterskie niewątpliwie przyczynią się do podniesienia poziomu zawodowego przyszłych nauczycieli, zwiększając ich kwalifikacje i kompetencje. Jest to bardzo istotne, ponieważ poziom wykształcenia i zakres kompetencji nauczycieli ma przecież olbrzymi wpływ na rozwój i kształtowanie osobowości młodego człowieka – dodaje dr Iwona Kijowska, Prorektor ds. Kształcenia PWSZ w Elblągu.
       Żeby zarejestrować się na studia w PWSZ w Elblągu, wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny, znajdujący się na stronie: https://irk.pwsz.elblag.pl/, podać wymagane przez system dane oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej, a następnie dostarczyć komplet dokumentów.
      
       Studia podyplomowe

      
       W dalszym ciągu można zapisywać się również na studia podyplomowe. Szeroka oferta kierunków studiów podyplomowych znajduje się na stronie: http://www.pwsz.elblag.pl/podyplomowe.html
      
       Nie zwlekaj! – zapisz się na wymarzony kierunek i studiuj bezpłatnie w Elblągu.
       Dodatkowa rekrutacja potrwa do 20 września br. do godz. 15.00.

      
                                                                             -------- artykuł sponsorowany --------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie