UWAGA!

Najlepszy wśród równych w 2008

Elbląg, Najlepszy wśród równych w 2008

Michał Suliga z Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej został wybrany najlepszym studentem-sportowcem ogólnopolskiego konkursu Primus Inter Pares 2007. Tymczasem 1 marca, czyli jutro rusza kolejna edycja konkursu.

Od 1 marca można zgłaszać swoje kandydatury na stronie internetowej www.primusinterpares.pl. Organizatorzy zachęcają: „Stań do walki i weź udział w wyborze pierwszego wśród równych! Najlepsi zgarną: sprzęt elektroniczny, kursy językowe, nagrody książkowe oraz nagrodę główną - samochód osobowy!”
     Primus Inter Pares to konkurs dla najlepszego studenta w Polsce. Studenci III, IV lub V roku muszą zalogować się na stronie internetowej i wypełnić znajdujący się tam formularz. Konkurs realizowany jest w trzech etapach: uczelnianym, regionalnym oraz ogólnopolskim. W ubiegłym roku finał etapu regionalnego zorganizowało Zrzeszenie Studentów Polskich przy Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. Specjalnie wyłoniona komisja wybierała spośród zgłoszonych przez elbląskie uczelnie studentów osoby, które oprócz wysokiej średniej ocen angażowały się w samorządach studenckich, w fundacjach i stowarzyszeniach, brały udział w akcjach charytatywnych, posiadały wybitne osiągnięcia sportowe. Najlepszym studentem w regionie okazał się wówczas student fizjoterapii Michał Suliga, który reprezentował Elbląg i wygrał w finale ogólnopolskim. Doceniono jego imponującą średnią, ponadprzeciętne osiągnięcia sportowe oraz działalność społeczną jako starosty roku i wolontariusza.
     
     Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.primusinterpares.pl. Swoje kandydatury można zgłaszać do końca marca.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama