UWAGA!

Nowe kierunki studiów - nowe możliwości na EUH-E

 

Zarządzanie produkcją mebli i akcesoriów meblowych, Zarządzanie produktem turystycznym, Zarządzanie usługami outsourcingu – to nowe propozycje studiów, które od nowego roku akademickiego uruchamia Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu.

Nowa oferta
       Nowe specjalności to odpowiedź na zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy. Uczelnia nie tak dawno podpisała porozumienia z elbląskimi klastrami zrzeszającymi firmy z branży hotelarskiej, turystycznej, meblowej i outsourcingowej. Nowa oferta to efekt współpracy uczelni z otoczeniem biznesu.
      
       Praca dla absolwentów
       Studia: Zarządzanie produkcją mebli i akcesoriów meblowych
       Studia I stopnia

       Partner studiów: Klaster Mebel Elbląg

      
       Meblarstwo to kilkadziesiąt fabryk i zakładów w Elblągu i okolicach, oraz kilkaset w obrębie Województwa Warmińsko-Mazurskiego i ościennych. Branża ta jest jedna z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się w kraju. Polskie meble cieszą się uznaniem w Europie, obu Amerykach oraz w krajach arabskich. Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją mebli i akcesorii meblowych poszukują pracowników o wielorakich umiejętnościach: od operatorów i programistów maszyn CNC, mechatroników i automatyków, poprzez managerów produkcji i logistyki, specjalistów d/s systemów jakości i controlingu, projektantów-technologów, ekonomistów zarządzających kosztami i wydajnością w zakładach, skończywszy na specjalistach d/s sprzedaży i marketingu.
      
       Wojciech Macijewicz, Prezes Stowarzyszenia Klaster Mebel Elbląg
      
       Studia: Zarządzanie usługami outsourcingu
       Studia I stopnia

       Partnerami studiów są firmy z branży outsourcingowej: Międzynarodowy Instytut Outsourcingu oraz ICT Amber Klaster Teleinformatyczny.

      
       Zagraniczne firmy lokujące swoje centra w Polsce są zainteresowane pozyskiwaniem kadr. Dotyczy to zarówno menedżerów, jak i pracowników niższego szczebla. Studia dostarczają wiedzy specjalistycznej dla sektora outsourcingowego i umożliwiającej uzyskanie takiego zatrudnienia. Absolwent studiów będzie kandydatem na lidera zespołu w zaawansowanych usługach BPO/SSC.
       Nowa specjalność skierowana jest do wszystkich pracowników firm branży BPO/SSC działających w Polsce.
      
       Studia: Zarządzanie produktem turystycznym
       Studia I stopnia

       Partnerem studiów jest Elbląski Klaster Turystyczny

      
       Zarządzanie produktem turystycznym to nowa oferta edukacyjna zaprojektowana wspólnie z przedsiębiorstwami branży turystycznej, gwarantującymi praktyczne przygotowanie studentów do przyszłego zawodu.
      
       Absolwenci będą wysokiej klasy specjalistami do spraw zarządzania i tworzenia nowych produktów turystycznych w regionie. Uzyskany tytuł otworzy drogę do kariery na wszystkich szczeblach firm i przedsiębiorstw turystycznych oraz na stanowiskach samorządowych, gdzie dziś priorytetem jest zagospodarowanie obiektów oraz wykorzystanie walorów i atrakcji miasta, gminy czy regionu, także do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej o szerokiej skali przedmiotowej i przestrzennej. Nabyte potwierdzone dyplomem umiejętności pozwolą absolwentom dołączyć do elitarnego grona menadżerów najwyższej klasy, kreować swoją przyszłość zawodową i stać się kompetentnymi, dynamicznymi liderami.

 


      
       Uczelnia oferuje studia I (licencjackie) i II (magisterskie) stopnia oraz studia podyplomowe. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.euh-e.edu.pl.
      
      

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna mieści się w Elblągu przy ul. Lotniczej 2
       tel. do działu rekrutacji: 55 239 38 10 lub 55 239 39 55, kom. 512 543 321
      
       rekrutacja@euh-e.edu.pl
       www.euh-e.edu.pl
----- Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie