UWAGA!

Nowe specjalności w EUH-E

Od roku akademickiego 2008/2009 Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna uruchamia na Wydziale Nauk Ekonomicznych studia pierwszego stopnia na dwóch specjalnościach: gospodarowanie w transporcie i praktyki logistyczne oraz biznes europejski.

Studia na specjalności: gospodarowanie w transporcie i praktyki logistyczne zastąpią oferowane dotychczas studia na specjalności: logistyka, spedycja i transport. Studia w nowej, programowej wersji zapewnią wszechstronną wiedzę z zakresu funkcjonowania nowoczesnego transportu, spedycji i logistyki. Absolwenci pozyskają umiejętności i kompetencje do pracy na wszystkich stanowiskach operacyjnych i zarządczych w sferze TSL (Transport Spedycja Logistyka).
     Studia na specjalności: biznes europejski przygotują studentów do efektywnego gospodarowania na europejskim rynku w XXI wieku. Studenci zdobędą wiedzę w zakresie ekonomicznych problemów Unii Europejskiej, w tym o jednolitym rynku, politykach europejskich, funduszach europejskich, funkcjonowaniu przedsiębiorstw i prowadzeniu biznesu w warunkach integracji. Absolwenci pozyskają umiejętności i kompetencje niezbędne do podejmowania praktycznej działalności w europejskich przedsiębiorstwach i urzędach.
     Studenci tych specjalności będą odbywać praktyki zawodowe w przedsiębiorstwach i urzędach, gdzie zapoznają się z ich funkcjonowaniem i zdobędą pierwsze doświadczenia zawodowe w swojej branży.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Kolejne nikomu niepotrzebne kierunki studiów. ..
 • kierunki jak kierunki. coraz wiecej firm, znajac poziom ksztalcenia na uczelniach prywatnych, zastrzega w ogloszeniach rekrutacyjnych"absolwentom tychze, a nawet studiow wieczorowych na uczelniach panstwowych-dziekujemy".
 • bardzo zasadne kierunki studiów - o poziomie nauki się nie wypowiadam, bo nie wiem jaki jest
 • Nie plujcie jadem ynteligenci z PWSZ
 • kierunki ok. problem w tym aby jakość była też OK.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  cayenne(2008-04-11)
 • Fajny kierunek!!
 • Wydaje się, że to ciekawe studia. Nie wiem jaką specjalność wybrać? Może ktoś mi doradzi?
 • Właśnie jestem studentką tej uczelni i Wydziału Nauk Ekonomicznych. Studiuję logistykę, spedycję i transport. To bardzo dobre studia. Poziom jest bardzo wysoki i świetni wykładowcy. Polecam każdemu. Spytajcie absolwentów tego wydziału o opinie. Nie wypowiadajcie się o jakości studiów w szkołach niepublicznych. To jeszcze jeden mit. Najpierw sprawdźcie a potem osądzajcie. łatwo bezpodstawnie powtarzać obiegowe i nie sprawdzone opinie. Bądźcie sprawiedliwi.
 • Dzisiaj zdałem egzamin licencjacki na logistyce w EUHE. Jestem szczęśliwy i dumny, że na nie trafiłem. Będę je polecał. Idę na dalsze studia bez obaw, że sobie nie poradzę.
 • A ja dopiero piszę pracę licencjacką na logistyce - na studiach stacjonarnych. Ludzie, to naprawdę fajne studia. Nie zastanawiajcie się, to po pierwsze, jeśli chcecie zrobić dobre studia i nie siejcie zamętu, jak nie znacie szczegółów. Najlepiej być w środku, wtedy można oceniać.
 • A ja studiuję na niestacjonarnych. I podpisuję się pod poprzednikiem. Studia są ciekawe, dobrze prowadzone i bzdura, że pracodawcy nie uznają studiów prywatnych. Wiele z nas pracuje i pracodawcy nam pomagają.
 • Moj szef skończył logistykę w Elblągu i mnie skierował na te studia. Nie żałuję.
Reklama