UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O sztucznej inteligencji i robotach

2008-12-09
Aktualizowany 2008-12-12 00:03

W piątek 12 grudnia o godzinie 11 w auli Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu przy ul. Czerniakowskiej 22 odbędzie się wykład otwarty dr inż. Henryka Olszewskiego pt. „Wybrane zagadnienia współczesnej informatyki: sztuczna inteligencja i robotyka”.

Dr inż. Henryk Olszewski jest pracownikiem Politechniki Gdańskiej w Katedrze Mechaniki i Wytrzymałości Materiałów oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Instytucie Informatyki Stosowanej. W roku 2001 uzyskał stopień naukowy doktora nauk technicznych.
     Jego wykład cieszy się dużym zainteresowaniem, deklarację udziału zgłosiło już 160 osób, w tym szkoły: Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Elblągu. Rejestracja odbywa się poprzez platformę www.efs.pwsz.elblag.pl w porozumieniu z koordynatorem szkolnym.
     
     Wykład jest organizowany przez Instytut Informatyki Stosowanej PWSZ w Elblągu w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Podniesienie atrakcyjności kształcenia zawodowego w pionie szkół technicznych w Elblągu na kierunku Informatyka”. Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.2 - Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama