UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Obchody 11 listopada w PWSZ

 
Elbląg, Obchody 11 listopada w PWSZ
fot. nadesłana

13 listopada w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu świętowaliśmy 96. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Uroczyste spotkanie pod hasłem „Odrodzona Polska w nowej Europie” otworzyła dr Olga Filaszkiewicz, serdecznie witając zgromadzonych gości. Następnie dr Krzysztof Sidorkiewicz przybliżył sytuację międzynarodową jaka istniała przed odzyskaniem niepodległości przez Naród Polski. O kształtowaniu się centralnych ośrodków władzy już w pierwszych miesiącach niepodległej Polski opowiedziała dr Olga Filaszkiewicz. Wygłoszone prelekcje wprowadziły słuchaczy w nastrój zadumy i pozwoliły choć na moment przenieść się do 1918 roku.
       Mocnym punktem programu tego wieczoru był niezwykły koncert w wykonaniu Kwintetu Blaszanego Elbląskiej Orkiestry Wojskowej pod dowództwem kpt. Macieja Skrzypczaka. Podczas występu usłyszeliśmy najbardziej znane pieśni i marsze wojskowe.
       W uroczystości udział wzięli: Witold Wróblewski – Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, płk. Stanisław Woźniak – Zastępca Szefa Sztabu ds. Operacyjnych 16. Dywizji Zmechanizowanej, słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku, a także władze Uczelni, studenci i pracownicy PWSZ w Elblągu oraz mieszkańcy Elbląga.
      
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama