UWAGA!

Odkryj swoją pasję!

 Elbląg, Odkryj swoją pasję!

Sztuka decoupage, nauka fotografii metodą otworkową, poznanie tajników jogi, stworzenie instrumentów muzycznych... To tylko część atrakcji, w których będzie można wziąć udział całkowicie za darmo! Takie interesujące szkolenia czekają na studentów elbląskich uczelni, w ramach projektu "Odkrywcy pasji" przygotowanego przez Stowarzyszenie Elbląg Europa.

Stowarzyszenie Elbląg Europa zaprasza studentów elbląskich uczelni do udziału w projekcie „Odkrywcy Pasji”. W siedzibie stowarzyszenia odbędzie się szereg szkoleń, które umożliwiają odkrycie w sobie wielu talentów. Projekt "Odkrywcy pasji" wspiera działalność Programu "Projektor - wolontariat studencki". Osoby uczestniczące w szkoleniach będą miały za zadanie przeprowadzić podobne zajęcia dla dzieci i młodzieży z małych miejscowości. Można wziąć udział we wszystkich szkoleniach lub wybrać jedno, które najbardziej nas zainteresuje.
       We wrześniu ruszyła kampania promująca projekt w szkołach na terenie powiatów elbląskiego, braniewskiego, sztumskiego, nowodworskiego i malborskiego. W październiku rozpocznie się promocja na elbląskich uczelniach. Każdy student, który będzie brał udział w działaniach otrzyma kilka przydatnych gadżetów np. okładkę na indeks. Najbardziej aktywni studenci wezmą udział w darmowym kursie wychowawców kolonijnych, który będzie zorganizowany wyłącznie dla wolontariuszy biorących udział w projekcie.
       Pod koniec roku szkolnego, w małych miejscowościach odbędą się wernisaże prac dzieci i studentów.
       Harmonogram szkoleń jest dostępny na stronie www.projektor.elblageuropa.pl.
      
       Projekt finansowany ze środków Fundacji PZU
      
Aleksandra Ławecka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama