UWAGA!

Ostatnia szansa na 500 złotych co miesiąc!

2016-10-17
07:00
 

 Jeszcze do najbliższego czwartku – 20 października można zarejestrować się na studia w PWSZ w Elblągu. To również ostatnia szansa na otrzymywanie 500 zł miesięcznie. A to za sprawą specjalnego stypendium Ekstra+ przygotowanego dla każdego studenta kierunku Inżynieria środowiska, rozpoczynającego studia w roku akademickim 2016/2017. Oferta ważna do wyczerpania miejsc!

Skąd ten dodatkowy zastrzyk finansowy dla studentów inżynierii środowiska?
       W naszym regionie brakuje fachowców branży sanitarnej – alarmują specjaliści – pracodawcy wielu firm wykonawczych i projektowych związanych z ogrzewnictwem, wodociągami i kanalizacją. Duże potrzeby kadrowe odczuwane są w firmach związanych z budownictwem ziemnym i melioracjami. Przedsiębiorcy zwrócili się do władz Uczelni o możliwość utworzenia kierunku studiów, którego absolwenci nabędą odpowiednie kompetencje i za kilka lat zasilą ich kadrę pracowniczą.

 


       Oprócz stypendium Ekstra+ Uczelnia oferuje system stypendialny, który pozwala obniżyć, a nawet całkowicie pokryć koszty związane z nauką. Uczelnia nagradza swoich najlepszych studentów, umożliwiając im zdobycie stypendiów naukowych oraz stypendiów na wyjazdy zagraniczne. Mogą je otrzymać studenci trybu stacjonarnego i niestacjonarnego. Pomocne w sfinansowaniu nauki mogą być nie tylko stypendia rektora, ale też socjalne i specjalne dla osób niepełnosprawnych.
      
       Miesięczne stawki systemu stypendialnego PWSZ w Elblągu się w roku akademickim 2015/2016 przedstawiały się następująco:
       - stypendium socjalne 620 zł, stypendium socjalne w zwiększonej wysokości 870 zł
       - stypendium rektora dla najlepszych studentów 660 zł (II stopnia)/ 900 zł (I stopnia)
       - stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych 450 zł.
      
       Studia podyplomowe
       W dalszym ciągu można zapisywać się również na studia podyplomowe. Szeroka oferta kierunków studiów podyplomowych znajduje się na stronie: http://www.pwsz.elblag.pl/podyplomowe.html.
      
       Sprawdź na jakie kierunki są jeszcze miejsca. Nie zwlekaj! Zapisz się na wymarzony kierunek i studiuj bezpłatnie w Elblągu.
      
       Sprawdź całą ofertę na stronie:
www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja.
      

--------- Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej