UWAGA!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP

Elbląg, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP
fot. nadesłana

Co roku społeczność akademicka elbląskiej PWSZ włącza się w zbiórkę organizowaną przez Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegła pod hasłem „Loteria dobroci”.

Wczoraj (8 stycznia) we wszystkich Instytutach PWSZ w Elblągu Rada Studentów zapraszała do udziału w loterii, podczas której można było wygrać bardzo dużo ciekawych nagród. - Bardzo się cieszę, że po raz kolejny możemy grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - wspierać potrzebujących, a tym samym integrować całą brać studencką. Niezmiernie nas cieszy tak liczne zaangażowanie i wsparcie ze strony lokalnych przedsiębiorców, którzy hojnie obdarzyli naszą loterię wspaniałym nagrodami. Wierzymy, że dobro wraca! Więc pomagajmy! Mamy nadzieję, że tegoroczna zbiórka okaże się owocniejsza od poprzednich edycji! – mówi Weronika Wójcik, przewodnicząca Rady Studentów PWSZ w Elblągu.
       Według jeszcze nieoficjalnych danych suma zbiórki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu wyniesie ponad tysiąc zł. Zebrana kwota już przewyższyła ubiegłoroczny wynik i tym samym pokazała, że z roku na rok stajemy się coraz hojniejsi, za co serdecznie wszystkim dziękujemy!
       To jednak jeszcze nie koniec zabawy. Studentów PWSZ w Elblągu nie zabraknie podczas miejskiego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zachęcamy również do wzięcia udziału w licytacji przekazanych przez Uczelnię fantów.
       Przypominamy, że w tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.
       Grajmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
      
      
PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • tak jak co roku
  • Osoba, która popiera istnienie państwowej służby zdrowia, a następnie szczyci się tym, że pomaga będąc donatorem WOŚP, jest jak strażak, który dumnie gasi ogień. .. który parę chwil wcześniej sam podłożył. Takie akcje miały już miejsce za PRL. Miały nawet wspólne hasło: Socjalizm - TAK, Wypaczenia - NIE! Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    WSzerszymKontekście(2019-01-10)
Reklama