UWAGA!

Płatne praktyki w Plusie

Startuje druga edycja programu edukacyjnego „Plus dla najlepszych”. Konkurs, zorganizowany przez operatora sieci Plus, umożliwia studentom uzyskanie płatnych praktyk w różnych departamentach firmy. Program adresowany jest przede wszystkim do studentów zarządzania i marketingu, ekonomii, psychologii, socjologii oraz kierunków technicznych.

Aby wziąć udział w programie, należy wejść na stronę www.plusdlanajlepszych.pl i rozwiązać jedno z zamieszczonych tam zadań konkursowych. Program ma zasięg ogólnopolski i trwa przez cztery tygodnie. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18 kwietnia.
     Spośród autorów nadesłanych rozwiązań wybranych zostanie trzydziestu finalistów, którzy wezmą udział w etapie finałowym w Warszawie. Wyłonionych w finale dziesięciu laureatów uzyska możliwość odbycia płatnego stażu w departamentach firmy: Strategii Marketingowej Komunikacji Marketingowej Rozwoju Produktów i Usług czy Działu Planowania, Kontroli i Analiz.
     W ramach programu „Plus dla najlepszych” odbędzie się również cykl wykładów na największych uczelniach ekonomicznych w kraju. Przedstawiciele operatora sieci Plus przedstawią działalność operatora, podejmowane działania rynkowe i strategie marketingowe. Przekazane informacje, oprócz zachęcenia do pracy w Polkomtel SA, będą pomocne w rozwiązywaniu zadań konkursowych.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama