UWAGA!

Połącz przyjemne z pożytecznym

Elbląg, Połącz przyjemne z pożytecznym

Brak pomysłów na wakacje? Chcesz zwiedzać Polskę, podróżować i mieć to za free? A do tego kształcić swoje umiejętności liderskie oraz organizacyjne? Weź udział w programie „Projektor – wolontariat studencki”. Jest to niepowtarzalna szansa na świetną zabawę i niebanalne spędzenie czasu wolnego – każdy wyjazd to wiele niezapomnianych przygód z paczką Twoich znajomych.

W ramach Programu "Projektor - wolontariat studencki" każdy student, oraz absolwent do roku po ukończeniu studiów ma możliwość przekazania swojej wiedzy i zarażenia pasją dzieci w szkołach z miejscowości z całej Polski w czasie wakacji. Projekt wakacyjny polega na pobycie grupy studentów-wolontariuszy (od 2 do 6 osób) w szkole współpracującej z Programem przez 5 dni, podczas których przeprowadzają oni zajęcia edukacyjne z dziećmi (każdego dnia po 4 godziny). Program zapewnia nocleg i wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu i materiałów edukacyjnych. Do tej pory z oferty wakacyjnej Programu skorzystało ponad 5000 studentów z całej Polski!
      
       Nie czekaj, zaplanuj letni wyjazd już teraz! Im szybciej się zdecydujesz, tym bardziej atrakcyjne miejscowości będą do wyboru!
       Jesteś chętny? Chcesz wiedzieć więcej?
       Zapraszam na spotkanie dla osób zainteresowanych środa 28 maja o godz 17:00 przed wejściem głównym do budynku PWSZ IPJ (Czerniakowska) Nie pasuje Ci termin? napisz a.lawecka@projektor.org.pl
      
Aleksandra Ławecka, PWSZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama