UWAGA!

Praktyki w NATO

Elbląg, www.nato.int
www.nato.int

Praktyki to bardzo ważny etap w życiu każdego ambitnego studenta. Staż w popularnej firmie to nie tylko możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ale być może także klucz do przyszłej kariery. Półroczna praktyka w głównej siedzibie NATO w Brukseli to doskonała okazja na zdobycie takiego klucza.

Do odbycia praktyk Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego zaprasza studentów co najmniej drugiego roku studiów i absolwentów, którzy ukończyli studia najdalej rok temu. Od wszystkich kandydatów wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego lub francuskiego, mile widziana jest także praktyczna znajomość innego języka. Praktyki w NATO mogą odbyć studenci nauk politycznych, stosunków międzynarodowych, studiów związanych z bezpieczeństwem, ekonomii, inżynierii, zasobów ludzkich, technik informatycznych, mediów lub dziennikarstwa. Warunki, jakie trzeba spełniać, aby wziąć udział w programie, to ukończone 21 lat oraz obywatelstwo kraju członkowskiego NATO.
     Wybrane osoby odbędą praktyki w siedzibie głównej NATO w Brukseli. Praktykanci otrzymają 600 euro miesięcznie a po 3 miesiącach pobytu będzie im przysługiwać kilka dni wolnego.
     Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie NATO http://www.nato.int/structur/interns . Do formularza należy dołączyć CV oraz list motywacyjny. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 5 czerwca br.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama