UWAGA!

PWSZ ma 10 lat

2008-06-17
Aktualizowany 2008-06-19 13:14
Elbląg, PWSZ ma 10 lat

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i regionu do wspólnego świętowania podczas obchodów Jubileuszu 10-lecia uczelni. Główne imprezy odbędą się 20 i 21 czerwca (piątek i sobota).

W programie znalazły się m.in. pochód i uroczyste posiedzenie Senatu Uczelni oraz zaproszonych gości, koncert „Missa pro Pace” w Galerii EL, turniej piłki siatkowej na Bulwarze Zygmunta Augusta oraz Festyn Akademicki na Podzamczu pod hasłem „Społeczność akademicka PWSZ w Elblągu mieszkańcom Elbląga”.
     Główny Koncert Jubileuszowy, zorganizowany dla mieszkańców Elbląga 21 czerwca na Wyspie Spichrzów, został wpisany w plan obchodów Dni Elbląga, które Uczelnia współorganizuje razem z Urzędem Miasta Elbląga.
     
     Program obchodów jubileuszu 10-lecia PWSZ
     
     Piątek, 20 czerwca
     godz. 11.30 - Msza św. celebrowana przez ks. biskupa dr Jana Styrnę w katedrze św. Mikołaja
     godz. 12.30 - pochód członków Senatu Uczelni i gości ulicami Starego Miasta
     godz. 13 - uroczyste Posiedzenie Senatu PWSZ w Elblągu z udziałem gości (Biblioteka Elbląska im. K. C. Norwida przy ul. Św. Ducha 5/7), w programie m.in.: przemówienie rektora PWSZ w Elblągu prof. dr hab. Haliny Piekarek-Jankowskiej, wystąpienia zaproszonych gości, wręczenie odznaczeń państwowych, wręczenie medali okolicznościowych, wykład pt. „Business Ethics” prof. Patricka Moore’a z Uniwersytetu w Stralsundzie.
     godz. 17.30 - Koncert Jubileuszowy „Missa pro Pace” Wojciecha Kilara w wykonaniu Chóru PWSZ w Elblągu i Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Mariusza Mroza (Centrum Sztuki Galeria El przy ul. Kuśnierskiej 6)
     
     Sobota, 21 czerwca
     godz. 10 - Turniej piłki siatkowej o Puchar Rektora PWSZ w Elblągu - uczestnicy: pracownicy Urzędu Miejskiego w Elblągu, dziennikarze, pracownicy Uczelni (Stare Miasto)
     godz. 12 - Festyn akademicki pod hasłem „Społeczność akademicka PWSZ w Elblągu mieszkańcom Elbląga” (Podzamcze przy Muzeum w Elblągu), w programie m.in. piknik jeździecko-turystyczny, festyn dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich mieszkańców Elbląga
     godz. 15 - Pokaz modeli pływających na rzece Elbląg
     godz. 16 - Piknik akademicki spotkanie pracowników i studentów PWSZ w Elblągu oraz zaproszonych gości (Podzamcze przy Muzeum w Elblągu)
     godz. 18 - Koncert z okazji Dni Elbląga dedykowany przez prezydenta miasta Henryka Słoninę Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu na 10-lecie (Łukasz Zagrobelny, Maciej Silski i Bracia) (Wyspa Spichrzów).
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • gdzie jest Wyspa Spichrzów? bo rozumiem ze tam jest koncert
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  absolwentka PWSZ(2008-06-17)
 • I znowu zamiast chóru PWSZ stanie przed państwem chór Politechnikim Gdańskiej. Ekhh, szkoda gadać. ..
 • oczywiscie wszystko zaczyna sie msza, nie sadze ze wielu absolwentow przyjdzie bo wiekszosc pewnie pracuje po fabrykach i zmywakach w anglii
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  janniezbedny(2008-06-18)
 • Do tego wyzej ! jedno jest pewne ty te szkoły napewno nie kończyłeś! Parafrazując reklamę Media Markt ". .. PWSZ nie dla iditów. .. ."
 • kiedy ja studiowalem ci co nie dostali sie do normalnych szkol, albo spadchrony szli na pwsz. .. i pewnie dalej tak jest
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  janniezbedny(2008-06-18)
 • a ty w ogóle maturę zdałeś żeby studiować janek ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  student(2008-06-18)
 • janniezbedny - ty nie wypisuj takich rzeczy, ze na studiach byles. przypomnij sobie, co pinokia za klamstwo spotkalo:-))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  giuseppe(2008-06-19)
 • co moglo spotkac pinokia ??? hmmmmm. .. skonczyl na pwsz ?:P
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  janniezbedny(2008-06-20)
 • Jestem absolwentką PWSZ i nie sądzę żeby chodziły tam same odpadki co nie dostały się do innych uczelni. Poziom nauczania jest wysoki bo wykładają u Nas profesorowie z Gdańska a tamte uczelnie mają renomę. Jako absolwentka ekonomii dostałam świetną pracę i jestem świetnie przygotowana do kontynuowania nauki na magisterskich studiach uzupełniających. Gdyby na PWSZ studiowały same odpadki to uczelnia ta nie zajmowała by żadnych miejsc w rankingach. Zanim ktoś powie coś złego w jakiejkolwiek kwestii niech najpierw potwierdzi informacje w rzetelnych źródłach a nie u koleów, którym się nie udało by byli zbyt leniwi żeby poświęcić choć troche czasu na kształcenie się
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  k. e-g(2008-06-20)
 • A poza tym dodając do poprzedniego komentarza nie każdego stać na studia w Gdańsku czy gdzieś dalej a PWSZ jest jedyną publiczną uczelnią w Elblągu. Dla wiadomości krytyków PWSZ NIE ISTNIEJE RANKING PRYWATNYCH UCZELNI. Każdy wykładowca z publicznej uczelni powie, że studia na prywatnych uczelniach są stratą czasu, wykładowcy prywtnych uczelni tego już nie powiedzą bo przecież nie będą się pozbawiać pieniędzy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  k. e-g(2008-06-20)
Reklama