UWAGA!

Ruszyła rekrutacja na bezpłatne studia w PWSZ w Elblągu

 

4 instytuty, 11 kierunków, 26 specjalności, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w trybie dziennym, popołudniowym i zaocznym – jest z czego wybierać!

Kierunki dostosowane do rynku pracy
       Od 20 lat oferta kształcenia PWSZ w Elblągu dopasowywana jest do realnego zapotrzebowania na rynku pracy, co zwiększa szansę absolwentów na znalezienie dobrej posady. Od nowego roku akademickiego ruszy nowa specjalność – administracja skarbowa na kierunku Administracja w Instytucie Ekonomicznym. PWSZ w Elblągu kładzie bardzo duży nacisk na prowadzenie praktycznego profilu kształcenia, a hasło przewodnie Uczelni „Studiuj Zawodowo” potwierdzane jest realną możliwością odbywania praktyk zawodowych w wielu instytucjach i firmach regionu. Wszystko to sprawia, że absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu postrzegani są jako fachowcy dobrze przygotowani do podjęcia pracy, a w wielu przypadkach są oni zatrudniani jeszcze w czasie odbywania studiów.

 


      
       PWSZ w Elblągu – przyjazna studentom
       Obok bogatego programu stypendialnego (stypendia Rektora, socjalne i specjalne), dzięki któremu student PWSZ w Elblągu może otrzymywać nawet 2040 zł/m-c, Uczelnia prowadzi ogólnopolski projekt pt.: Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych. Każdy student odbywający praktykę zawodową w ramach tego projektu otrzymuje dodatkowo stypendium w wysokości 2300,60 zł miesięcznie! Tak bogaty system stypendialny, pozwala obniżyć, a nawet całkowicie pokryć koszty związane z nauką. Ponadto osobom pracującym PWSZ w Elblągu daje możliwość odbycia bezpłatnych studiów stacjonarnych w trybie popołudniowym.
       Studiowanie to nie tylko nauka, studenci PWSZ w Elblągu mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań artystycznych i sportowych, szczególnie w ramach działalności Klubu Uczelnianego AZS, wielu kół naukowych, chóru oraz teatru studenckiego.
       Nie zwlekaj! Rejestracja elektroniczna kandydatów na rok akademicki 2018/2019 już trwa!
       Rekrutacja na studia w PWSZ w Elblągu rozpoczęła się 1 czerwca br. Pełna oferta kierunków studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej.
      


       Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
       ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg
       www.pwsz.elblag.pl
      

      
       Biuro Informacji Rekrutacyjnej
       tel. 55 629 05 54
       e-mail: rekrutacja@pwsz.elblag.pl
       PWSZ w Elblągu #studiujzawodowo
      

       ----- artykuł  sponsorowany -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie