UWAGA!

Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni

 Elbląg, Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni
fot. nadesłana

Już po raz trzynasty Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu przez trzy tygodnie organizuje warsztaty informatyczne dla niemieckich studentów z Walter-Eucken-Schule.

Na przestrzeni 21 dni grupa dziewiętnastu osób z  Karlsruhe weźmie udział w prowadzonych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę Uczelni profesjonalnych kursach programistycznych. Zajęcia odbędą się w nowoczesnych laboratoriach komputerowych Instytutu Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego PWSZ w Elblągu.
        Młodzi informatycy poznają nowoczesną technologię programowania poprzez realizację kursów programistycznych między innymi Akademii Microsoft. W ich trakcie zajęć studenci z Karlsruhe zapoznają się m.in. z: tworzeniem gier w środowisku Unity 3D, programowaniem obiektowym w C+ oraz tworzeniem aplikacji użytkowych, desktopowych i mobilnych na platformie Microsoft Visual Studio. Dodatkowo dla uczniów przygotowano warsztaty z fotogrametrii i jej zastosowania w bezzałogowych statkach powietrznych (dronach).
        W programie wizyty, oprócz nauki, znajduje się m.in.: zwiedzanie miejsc związanych z historią i kulturą Elbląga, Trójmiasta oraz Malborka a w godzinach popołudniowych między innymi paintball.
      
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dziennikarza tworzącego ten wpis, prosiłbym o wcześniejsze zapoznanie się z terminologią informatyczną, której używa. Rozumiem, że chodzi mu o C++, jednak błąd, który popełnił strasznie razi w oczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Byłystudent(2018-09-03)
Reklama