UWAGA!

Studia pedagogiczne w EUH-E

2014-07-07
13:00
 

Pedagogika resocjalizacyjna, opiekuńczo-wychowawcza, społeczno-rodzinna czy może terapia pedagogiczna lub zintegrowana edukacja wczesnoszkolna – to tylko niektóre specjalności na kierunku pedagogika, które przygotowała w nowym roku akademickim Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu.

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna gwarantuje solidne przygotowanie do wykonywania zawodu. Uczelnia oferuje szeroki wybór kierunków i specjalizacji, nie tylko stricte pedagogicznych. EUH-E to elastyczny tok studiów, dwa stopnie edukacji wyższej, wysoce wykwalifikowana kadra, praktyki przygotowujące do wejścia na rynek pracy.
      
       - Studiowanie pedagogiki daje przyszłemu nauczycielowi i wychowawcy szereg umiejętności niezbędnych w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi – mówi dr Kamila Zdanowicz-Kucharczyk, prodziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych EUH-E. Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów w ramach studiów licencjackich i magisterskich na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej zapewniają pogłębiony zasób wiedzy pedagogicznej, psychologicznej i socjologicznej oraz umiejętności odnoszące się do kształcenia, wychowania i opieki. Wiedza nabyta podczas studiów jest uzupełniana i weryfikowana w ramach zajęć praktycznych odbywających się na uczelni oraz w przyszłych miejscach pracy. Studiujący maja okazję samodzielnie konstruować swój warsztat pracy podczas pracy zespołowej oraz w małych grupach laboratoryjnych. Studiowanie pedagogiki to też możliwość osobistego rozwoju wynikającego z uczenia się współpracy w grupie, długofalowego planowania związanego z podjętymi celami zawodowymi oraz nabywania zdolności do uczenia się przez całe życie, co jest niezbędną kompetencją na współczesnym rynku pracy.

 


       Studenci kierunku pedagogika mają do wyboru spośród specjalności:
      
       studia pierwszego stopnia (licencjackie):
       - pedagogika opiekuńcza i wychowawcza,
       - pedagogika resocjalizacyjna,
       - zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna,

      
       studia drugiego stopnia (magisterskie):
       - pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną,
       - pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami pracy socjalnej,
       - pedagogika społeczno-rodzinna,
       - zintegrowana edukacja wczesnoszkolna,
       - terapia pedagogiczna.

      


      
      
       Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna
       mieści się w Elblągu przy ul. Lotniczej 2,
       tel. do działu rekrutacji: 55 239 38 10 lub 55 239 39 55, kom. 512 543 321
       rekrutacja@euh-e.edu.pl
       www.euh-e.edu.pl

      
       ------ Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej