UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Studiuj na EUH-E

 

Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna jest na etapie ciągłego rozwoju i zmian. W wyniku dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Uczelnia realizuje projekt nr RPWM.09.03.02-28-0001/17 pt. „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”. Zobacz zdjęcia.

Wybudowany budynek w pełni zabezpieczy możliwość kształcenia studentów według najnowszych standardów i technologii z wykorzystaniem symulatorów medycznych, odzwierciedlających realne warunki, objawy i otoczenie zdarzeń medycznych. Studenci otrzymają możliwość zdobywania wiedzy w praktyce i w warunkach maksymalnie zbliżonych do tych, które spotkają ich w późniejszej pracy.

Już teraz kadra dydaktyczna przechodzi szereg szkoleń z nowoczesnego sprzętu, który został zakupiony na potrzeby nowopowstałego Centrum. To w nim będzie można między innymi „odbierać poród” . Również nauczanie anatomii zostało wzbogacone o stół wizualizacyjny, umożliwiający interaktywny podgląd przestrzenny 3D naturalnych rozmiarów anatomii pacjenta na bazie obrazów tomograficznych i magnetyczno-rezonansowych. Użytkownicy mogą uzyskać obrazy tkanek szkieletowych, mięśni, organów oraz tkanek miękkich poprzez odcinanie, rozczłonkowanie lub stopniowe usuwanie warstw tkanek.

 

Prowadzenie zajęć metodami symulacji medycznej umożliwi studentom naukę technik samodoskonalenia, co w efekcie przyniesie umiejętność uczenia się przez całe życie. Jest to istotne z uwagi na bardzo szeroki zakres umiejętności potrzebnych w trakcie wykonywania zawodu w różnych obszarach. Nabycie praktycznej umiejętności wykonywania procedur medycznych jeszcze przed rozpoczęciem pracy w podmiotach leczniczych ma istotne znaczenie dla dobrego wejścia na rynek pracy. Umożliwi to absolwentom uczelni rozpoczęcie pracy z pewnością swoich umiejętności, czego oczekują przyszli pracodawcy.

 

CDiSM będzie także otwarte dla młodzieży szkół średnich pragnących poznać zawody medyczne.

 

Zapraszamy, rekrutacja trwa!!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłym studentom wydłużamy termin umożliwiający złożenie dokumentacji do 19.10.2019 r. W październiku od wtorku do soboty będzie można złożyć dokumenty na interesujący Was kierunek. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc na poszczególnych kierunkach jest ograniczona.

 

Centrum rekrutacji:

55 239 38 10 | 55 239 39 55 | 512 543 321

 rekrutacja@euh-e.edu.pl

Obserwuj nas również na Facebooku: https://www.facebook.com/ElblaskaUHE/

Tytuł projektu: Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

Wartość ogółem: 20 527 338,22

Wydatki kwalifikowalne: 17 531 567,15

Wkład Funduszy Europejskich: 14 374 131,91

Procent dofinansowania kwalifikowalny: 81.99

Wkład własny: 6 153 206,31

Okres realizacji projektu: 5.2018-12.2019.

 

 

Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna

ul. Lotnicza 2

82 – 300 Elbląg

www.euh-e.edu.pl

 

---- artykuł sponsorowany ------

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej