UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sukcesy studentów PWSZ

 
Elbląg, Sukcesy studentów PWSZ
fot. nadesłana

Studenci Instytutu Ekonomicznego PWSZ z sukcesami uczestniczyli w Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych, które odbyło się 14 maja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dwie osoby zajęły w swoich panelach trzecie miejsca, konkurując z najlepszymi studentami w Polsce.

W imprezie uczesticzyli studenci z takich uczelni, jak: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, UMK w Toruniu,  Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
       Mentorem elbląskich studentów oraz opiekę merytoryczną nad ich referatami sprawował prof. dr hab. Roman Kisiel.
       43. Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych „Koła naukowe szkołą twórczego działania” miało charakter interdyscyplinarny, jego celem była wymiana osiągnięć studenckich kół naukowych działających na uczelniach wyższych w kraju i za granicą. Obrady odbyły się w 18 sekcjach tematycznych (w ramach 70 paneli specjalnościowych). Były to m.in. sekcje: nauk biologicznych, ekonomicznych, geodezyjnych, matematycznych i informatycznych, medycznych, teologicznych, sztuki itp.
       W ramach sekcji nauk ekonomicznych były 4 panele, w których wystąpiło 6 studentów z naszej Uczelni. Dwie osoby zajęły w swoich panelach III miejsca, konkurując z najlepszymi studentami w Polsce.  Przedstawione na Seminarium referaty zostały zamieszczone w specjalnej publikacji, którą otrzymał każdy z uczestników Seminarium.
       Wśród nagrodzonych studentów z naszej Uczelni byli delegaci Koła Naukowego Myśli Społecznej i Politycznej SENEKA.

 


       Przedstawiciele PWSZ w Elblągu w poszczególnych sekcjach:
       Sekcja nauk ekonomicznych – panel marketingu i zarządzania: III miejsce: Żaneta Tworzowska (Instytut Ekonomiczny).
       Sekcja nauk ekonomicznych – panel polityka gospodarcza i regionalna: III miejsce – Kacper Pecka (Instytut Ekonomiczny), Oskar Kamiński (Instytut Ekonomiczny), Agnieszka Ciosińska (Instytut Ekonomiczny).
       Sekcja nauk ekonomicznych – panel finanse i bankowość:  Dawid Tararuj (Instytut Ekonomiczny).
       Sekcja kształtowania i ochrony środowiska – panel energii odnawialnych: Marta Ciosińska (Instytut Politechniczny).
      

oprac. redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama