UWAGA!

Sympozjum dermatologów

Wydział Nauk o Zdrowiu Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, 110 Szpital Wojskowy w Elblągu oraz Oddział Dermatologiczny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zorganizowali Sympozjum Dermatologów „Co nowego w dermatologii?”.

Sympozjum odbyło się w dniach 17-18 września w Krynicy Morskiej, a przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu EUH-E dr n. med. Jacek Perliński.
       Sympozjum było kontynuacją dorocznych spotkań dla dermatologów. Wzięło w nim udział ponad 100 osób z całej Polski. Szczególnie warto podkreślić obecność prof. dr hab. Andrzeja Kaszuby – konsultanta krajowego w zakresie dermatologii i wenerologii, prof. dr hab. Jadwigę Roszkiewicz – kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. dr hab. Annę Sysa-Jędrzejowską – kierownika Katedry Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, prof. dr hab. Waldemara Placka – kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu, czy też prof. dr hab. Stanisława Zabielskiego – kierownika Kliniki Dermatologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.
       - Sympozjum było niezwykle interesujące – twierdzą jego uczestnicy. – Dyskutowano m.in. na temat nowych kierunków w leczeniu łuszczycy, bielactwa, rozpoznawania i leczenia nowotworów skóry oraz trendów w rozwoju dermatologii i medycyny estetycznej. Pokazano wiele ciekawych przypadków klinicznych. Zostało bardzo wysoko ocenione przez wszystkich uczestników ze względu na wspaniałą organizację, ale i urokliwości regionu. Za rok sympozjum odbędzie się w Zielonej Górze.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama