UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

The Assimilation Method®

2010-02-23
Aktualizowany 2010-02-26 15:00
The Assimilation Method®

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone nową metodą opracowaną przez Szkołę Języków Obcych Regent.

The Assimilation Method® to kursy indywidualne prowadzone elastycznie, intensywnie i skutecznie. Zajęcia są opracowane i prowadzone przez obcokrajowców, Native Speakers, z Anglii oraz Stanów Zjednoczonych, ułatwiają one asymilację języka poprzez angielską kulturę.
      
       Nowa metoda rozwija i udoskonala umiejętność komunikacji poprzez asymilację oraz pragmatykę języka angielskiego. Stosując tą metodę można osiągnąć wyniki niezależnie od poziomu zaawansowania i znajomości języka angielskiego.
      
       Na bezpłatne lekcje pokazowe można się umówić codziennie od godziny 10.00 do 19.00. Proponujemy zajęcia zarówno dla osób indywidualnych jak i firm. Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać w biurze przy ul. Królewieckiej 100, bądź pod numerem telefonu: (0 55) 236-88-65, w godzinach 10.00-19.00 bądź mailem: sekretariat@regent.edu.pl. Dodatkowe informacje dotyczące nowej metody na stronie: www.regent.edu.pl.
      
       The Assimilation Method®

       Regent School of Foreign Languages would like to invite everyone to participate in free English language classes taught using a new method developed by Regent School.
      
       The Assimilation Method® involves flexible, intensive and efficient courses designed to fit the needs of individuals on a person-by-person basis. Classes are conducted by Native Speaker Teachers from United States and Britain and are designed to facilitate assimilation into English speaking culture.
      
       The new method allows one to develop and master the ability to communicate through English language assimilation and pragmatic emulation. Using this method, results can be achieved irrespective of one’s existing level of English.
      
       You can arrange to have a free demo lesson weekdays between 10.00am and 7.00pm. Classes are offered for individuals, businesses, and groups. For additional information, or contact us via phone or in-person at (0 55) 236-88-65, Królewiecka 100, please visit our website at www.regent.edu.pl.

       -------------------------- Reklama -----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl