UWAGA!

To była dobra zabawa ze szczyptą rywalizacji

 Elbląg, Studenci rywalizowali m.in. na kajakach
Studenci rywalizowali m.in. na kajakach (fot. Magdalena Jaworska)

Rywalizacja między wydziałami to tylko przykrywka dla uczelnianej integracji i dobrej zabawy. Słoneczne Nadbrzeże przejęli elbląscy studenci, by zmierzyć się w zawodach zorganizowanych przez klub uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły w Elblągu. Zobacz więcej zdjęć. 

W ramach imprezy odbyły się Mistrzostwa PWSZ w Kajakarstwie K2, Regaty Żeglarskie o Puchar Rektora oraz Turniej Siatkówki Plażowej. Oprócz sportowych atrakcji na studentów czekała strefa z grali planszowymi oraz obiad z grilla.
       – Dziś rywalizacją sportową chcemy uczcić 20-lecie naszej uczelni - przyznała Henryka Szumna, prezes klubu uczelnianego AZS PWSZ Elbląg podczas sobotniej (9 czerwca) imprezy.  – W czasie roku akademickiego każdy jest zajęty treningami w swojej sekcji, bierze udział w zawodach, eliminacjach, mistrzostwach. Dziś mamy okazję spotkać się i porozmawiać przy okazji podsumowania całego roku akademickiego. Jestem zadowolona z frekwencji. Wszyscy uprzednio zgłoszeni uczestnicy zawodów zgłosili się do swoich startów, a i publiczność też jest liczna. Nie określam ilu obecnych jest studentów z danego instytutu, bo dziś liczy się to, że jesteśmy jedną uczelnią – dodała. 
       - Przyjemna pogoda wręcz zachęca do integracji między instytutami – mówił Tomasz Bagiński, student kierunku mediów społecznościowych w biznesie na wydziale ekonomicznym. – Dodatkowe atrakcje takie jak loteria z nagrodami to zachęta dla wszystkich studentów. Dziwię się, że więcej nas tu nie ma. Jestem pewny, że za rok frekwencja będzie jeszcze lepsza.
Magdalena Jaworska

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama